Mesaj gönder
Ana sayfa

Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili

 

Kingrail web sitesine hoş geldiniz.Uğramanıza sevindik ve mutlu bir tur geçireceğinize inanıyoruz.

 

Kingrail, çok çeşitli yüksek teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunan ve dünya çapında faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir.

Temel iş üç bölümle tanımlanır:

Üst düzey demiryolu bileşenleri – yüksek hızlı uygulamalar, lokomotifler, yolcu trenleri, tramvaylar ve yeraltı trenleri için tekerlekler, akslar ve tekerlek takımları.

Demiryolu hattı malzemeleri: Bağlantı plakaları, balık plakaları, klipsler, vidalı çiviler, çelik raylar vb.

Elektrik üretimi, petrol ve gaz, açık deniz platformları, çimento fabrikaları, endüstriyel tesisler, demir ve çelik üretim tesisleri veya gemi yapımı gibi çeşitli uygulamalar için dövme ve çizimlere döküm.

 

Bileşenlere veya entegre sistemlere, küresel izleme teknolojisine veya performans analitiğine ihtiyacınız olsun, Kingrail her zaman sizin için hizmetinizde!

 

2002'den beri, demiryolu tekerlek setlerinde dünyanın en yüksek standartlarına sahip olmayı taahhüt ediyoruz.Ama standartları biz koymuyoruz;müşterilerimiz yapar.

Kingrail'in çalışkan ve akıllı çalışanları, müşterileri ilk sıraya koymaya kendini adamıştır.200.000 metrekareden fazla üretim alanı.Modern ekipman, ilerici üretim yöntemleri ve yılların deneyiminin getirdiği güvenle donanmış durumdayız.Her işe girebiliriz.Ne olursa olsun.

Demiryolu endüstrisine derinden gömülü köklerimizle, dünya standartlarında bir müşteri memnuniyeti tedarikçisi olarak büyüdük.Bizimle ilk iletişiminizden ürünün teslimatına kadar her şeyi sizin için kolaylaştırmak için çalışıyoruz.Kingrail personeli burada çalışmaktan mutlu ve gururlu çünkü işi seviyorlar ve mutlular, yaptıkları tüm işe özen gösteriyorlar ve mutlular.

Bu yüzden bizi kolay bir şeyle veya daha iyisi imkansız bir şeyle test etmekten çekinmeyin.Size neler yapabileceğimizi göstermeye hazırız.

 

Maanshan Kingrail Technology Co, Ltd.Önde gelen üretici, stokçu ve destekçilerden biri olarak kendimizi tanıtmaktan mutluluk duyar.vagon yedek parçalarının ve demiryolu ray malzemelerinin, demiryolu ekipmanlarının, metal ürünlerin dövme ve dökümünün yalanları!

 

Dövme hatları ile donatılmış: 3T elektro-hidrolik Çekiç, 2500T Sıcak Kalıp presi, 1600T Sıcak Kalıp presi, 400T Çift plakalı Sürtünme presi, 300T Çift plakalı Sürtünme presi, Kingrail ayrıca tam işleme ve kontrol ekipmanları ile donatılmıştır, Ana işleme ekipmanları: CNC Torna Tezgahları, Boyama hattı, Sürekli Isıl İşlem Hattı, Kuyu tipi Fırın, Kesme makinesi, Robotlar, Ana test ekipmanları; OES Metal Analizörü, CMM, Evrensel hidrankik test makinesi.

 

Satış hacminin yaklaşık %8'ini Ar-Ge harcamalarına yatıran Kingrail, şirketin istikrarlı gelişimini sağlamak ve uzun vadeli rekabet avantajını korumak için dünyanın önde gelen teknolojisini uluslararası yüksek teknoloji yeteneğiyle birleştirir.

 

 

 

 

Kingrail ABD, Canda, Birleşik Krallık, Güney Afrika, Kenya, Hindistan gibi 50'den fazla ülkeye ürün ihraç etmiştir. Rekabetçi kalite ve hizmet, dünya çapındaki müşteriler tarafından yüksek sesle konuşulmaktadır!

 

Kingrail tüm ürünlerde katı kurallar koydu, müşteri hizmetleri müşteri temel değeridir!

 

Vizyonumuz: Dünya Lideri Kapasitelerle en iyi tedarikçi olmak!

%100 müşteri memnuniyeti!

 

Şu anda en iyisi değiliz, ama daha iyi ve daha iyi olmak için çalışıyoruz!

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Kingrail

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1,000,000-6,000,000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar