Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerÇelik Raylı Tekerlekler

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme
Wear Resistant Steel Rail Wheels Powder Coating Surface 42CrMo 60E Material
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

Büyük resim :  Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: 200 mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1 milyon adet/yıl

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

Açıklama
Çap: 0-1450mm Üretme: Müşteri isteğine göre döküm ve dövme
Malzeme: 4140, 42CrMo, 60E, vb. Denetleme: %100 muayene, UT,MT, boyutlar, mekanik özellik
İlerleme: Dövme-talaşlı imalat-muayene-ısıl işlem-talaşlı imalat-muayene Sertlik: 150-560HB
Başvuru:: Demiryolu, vagon veya tersane, Demiryolu karayolu araçları, vagon Max. Maks. Capacity Kapasite: 500ton'a kadar
İhracat Alanı: Almanya, Fransız, İngiltere, ABD, Güney Kore, Güney Afrika, vb Boyutlar: müşteri çizimine göre
Vurgulamak:

Çelik Raylı Tekerlekler 42CrMo

,

60E Boyama Çelik Raylı Tekerlekler

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

 

Demiryolu tren merkezi avantajları:


Demiryolu tren göbekleri, kağıt yapımı, askeri sanayi, havacılık, metalurji makineleri ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Otomotiv endüstrisinde, açık deniz platformlarında, parça işlemede ve tıbbi ekipmanlarda kullanılabilirler.Carrian'ın demiryolu tren tekerlek göbeği dövme parçaları ileri teknolojiye, yüksek işleme hassasiyetine ve yüksek maliyet performansına sahiptir.Carrian'ın dövme demiryolu tren tekerlek göbeği, müşteriler tarafından sağlanan çizimlere ve örneklere göre veya fonksiyonel gereksinimlere göre mükemmel malzeme ve yüksek dövme kalitesi ile tasarlanmış ve işlenmiştir.

Demiryolu tren tekerlek göbeği, büyük darbe kuvvetine, düşük hammadde tüketimine, yüksek üretkenliğe ve yüksek kaliteye dayanabilir.Yeterli hammadde ve yedek parça, yüksek işleme hassasiyeti ve hızlı teslimat ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir ve işlenebilir.Demiryolu tren tekerlek göbeği dövme parçaları, kağıt yapımı, askeri sanayi, havacılık, metalurji makineleri ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Demiryolu tren tekerlek göbeği mükemmel işçiliğe, mükemmel malzemeye, dayanıklılığa ve sıkı kalite denetimine sahiptir.Sormak hoş geldiniz.

 

Demiryolu tren merkezi özellikleri:
Dövme parçalar iyi şekil ve boyutsal stabiliteye ve iyi kapsamlı mekanik özelliklere sahiptir

Dövme işlemi esas olarak demiryolu tren tekerlek göbeği metal boşluğunu ısıtmak, dövme ekipmanının üst ve alt iğne örsleri arasına koymak ve plastik deformasyona neden olmak için darbe kuvveti veya basınç uygulamaktır.

Boşluğun farklı hareket yöntemlerine göre serbest dövme, yığma, ekstrüzyon, kalıp dövme, kapalı kalıp dövme ve kapalı dövme gibi farklı dövme yöntemleri kullanılabilir. Yüksek dövme verimliliği, metal boşluklardan tasarruf sağlar.

detaylı özellikleriAşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme

Şartname özelleştirilmiş, müşteri gerekli, müşterinin çizimleri
Malzeme dökme demir, gri demir, eğilebilir Demir, karbon çelik, düşük alaşımlı çelik, takım çeliği, çelik, paslanmaz çelik, pirinç, bakır, alüminyum alaşım, çinko vb
İşlem Kum döküm, Kaplamalı kum döküm, Kabuk kalıp döküm, Kayıp köpük döküm, V- prosesi, Santrifüj döküm, Seramik Döküm, işleme, serbest dövme, kalıp dövme, basınçlı şekillendirme, rulo dövme, hassas dövme, vb.
döküm kum dökümü, hassas döküm, yatırım dökümü, kayıp mum dökümü, basınçlı döküm, yerçekimi dökümü
makine torna, CNC, delme makinesi, freze makinesi, delme makinesi, dikme makinesi, işleme merkezi vb.
Başvuru Otomobil, tarım makineleri, mobilya, inşaat, ev aletleri, elektronik.
yüzey işleme toz boya, boyama, püskürtme, elektrik galvanizleme, kaplama, çinko fosfit, emprenye, boyama, sprey boya, siyah ve mavi oksit kaplama,
Muayene ekipmanı Profil projektörü, Rockwell sertlik test cihazı, Vickers sertlik test cihazı pürüzlülük test cihazı, hava ölçer, eşmerkezlilik test cihazı, evrensel mikroskop, CMM, dijital kumpas vb.
Üretim Kullanımı Otomobil parçaları, tren parçaları, madencilik aksesuarları, mühendislik makine parçaları, vanalar, boru bağlantı parçaları, inşaat makineleri ve mobilya aksesuarları, tarım makine parçaları
Açıklama (1) Herhangi bir RFQ, Teklifiniz için lütfen çizimlerinizi (CAD/PDF) göndermekten çekinmeyin.
(2) Tüm parçalar stokta yok, sadece özelleştirilmiş!

 

Önden GörünümAşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme:

Hemen hemen tüm tren tekerlekleri, tekerlekleri tutmak için bir tarafta kavisli bir çıkıntıya, bir flanşa sahiptir ve dolayısıyla tren, üzerinde çalışır.raylarhizalama sınırlarına veya testlerine ulaşıldığında.

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 0

 

 

Yan GörünümAşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme:

Çoğunun çalışma yüzeyi içbükeydir, trenin hareketini ray ile hizalı tutmanın birincil yolu olarak hizmet ederken, diğerlerinde düzdür, öyle ki flanşlar treni ray hattında tutmak için gereklidir.

 

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 1

 

Otomotiv endüstrisinde, açık deniz platformlarında, parça işlemede, tıbbi ekipmanlarda vb. kullanılabilecek çok çeşitli dövme uygulamalarına sahibiz, örneğin: Silah namluları, kapılar, kama braketleri ve çekme halkaları gibi askeri dövme parçalar. .Çekiç kafası, çekiç çubuğu, hidrolik pres kolonu, silindir bloğu, aks pres desteği ve silindir bloğu vb. Gibi dövme makine ve ekipmanları. Modüler dövme parçalar, çoğunlukla sıcak kalıp dövme çekiçleri için dövme kalıplarıdır. Hidrojeneratörler için dövme parçalar ana mil ve ara mil, vb.

 

Dövme tesislerinde ısıl işlem için enerji tasarrufu önlemleri nelerdir?Dövme tesislerinde ısıl işlem için ana enerji tasarrufu önlemleri, ısıl işlem sürecini iyileştirmek, ısıl işlem potansiyeline dokunmak, üretim döngüsünü makul ölçüde kısaltmak, enerji tüketimini azaltmak vb. Üretim, makul bir ısıl işlem süreci formüle etme, ekipman bakımında iyi bir iş çıkarma vb. Birçok enerji tasarrufu aracı arasında, süreç optimizasyonu çok fazla para yatırmadan enerji tasarrufu ve verimliliği artırmanın etkili yollarından biridir.

 

Enerji tasarrufu ve verimliliğin arttırılması, dövme tesisinin ısıl işlem prosesinin optimizasyonunun önemli bir parçasıdır ve aynı zamanda dövme tesisinde enerji tasarrufu ve tüketimin azaltılmasının etkili yollarından biridir.Üretim döngüsü, ekonomik faydalar elde etmek için enerji tüketimini azaltın.

 

Bir dövme fabrikasında ısıl işlem, dövmeyi belirli bir sıcaklığa ısıtmak, bir süre tutmak ve daha sonra farklı mikro yapılar elde etmek için farklı soğutma hızlarını benimsemektir.Isıl işlem, dövmenin şeklini değil, yalnızca dövmenin iç yapısını değiştirir.Enerji tasarrufu ve verimliliği artırmaya yönelik ısıl işlem yöntemi, iç performansı sağlama öncülüğünde ısıtma sıcaklığı, bekletme süresi, soğutma yöntemi gibi parametreleri değiştirerek üretim döngüsünü kısaltmak ve enerji tasarrufu yapmak ve tüketimi azaltmaktır.Geleneksel bir endüstri olarak dövme dövme tesisi, esas olarak elektrik enerjisi tüketimine yansıyan büyük bir enerji tüketicisidir.Dövme ürün imalatı alanında, elektrik enerjisi tasarrufu sezgisel bir enerji tasarrufu yönüdür.Enerji tasarrufu, düşük enerji tüketimine sahip gelişmiş ısıl işlem ekipmanlarının benimsenmesi, sürekli üretim, makul ısıl işlem süreçlerinin formüle edilmesi ve ekipmanın iyi durumda tutulması gibi farklı önlemlerle sağlanabilir.Birçok enerji tasarrufu aracı arasında, süreç optimizasyonu, çok fazla para yatırmadan enerji tasarrufu ve verimliliği artırmanın etkili yollarından biridir.

 

Geniş dövme uygulamaları ile ısıl işlem, su verme ve temperleme ve karbonlama ve su verme, yaygın olarak kullanılan iki ısıl işlem yöntemidir.Isıl işlem, çeşitli dövme parçaların mukavemetini ve tokluğunu geliştirmek için önemli bir işlemdir.Gerekli performansı elde etmek için dövme parçaların yüzeyini ve iç yapısını iyileştirmek için üretimde büyük miktarda enerji gerekir.Birçok nedenden dolayı, yerli dövme tesislerinde ısıl işlemin genel üretim verimliliği nispeten düşüktür ve sağlıklı gelişme için sürdürülebilir kalkınma takip edilmelidir.Dövme tesislerinin ısıl işlemlerinde enerji tüketimini azaltmak, enerji tasarrufu ve verimliliği gerçekleştirmek tek yoldur.

Dövme tesislerinde ısıl işlem için enerji tasarrufu önlemleri nelerdir?Geniş dövme uygulamaları ile ısıl işlem, su verme ve temperleme ve karbonlama ve su verme, yaygın olarak kullanılan iki ısıl işlem yöntemidir.Isıl işlem, çeşitli dövme parçaların mukavemetini ve tokluğunu geliştirmek için önemli bir işlemdir.Isıl işlem sürecinde ısıl verimi ve ısı kaybını basitleştirmek, dövme tesislerinin enerji tüketimini azaltmak için etkili bir önlemdir.

 

PaketÖzelleştirilmiş OEM Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Karbon Çelik Raylı Çelik Döküm Traktör / Tren / Demiryolu / Demiryolu Tekerlekleri:Tekerlekler, halkalı demir paletlerle paketlenir.

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 2

Raylı çelik tekerlek

 • 1. Malzeme: dökme çelik veya dökme demir;

  Karbon çeliği:C45, C50, C55, C60, 4330, C35, 65Mn

  Alaşımlı çelik:4140, 42CrMo, 40CrNiMo, 4340,34CrNiMo6

 • 2. Oluşturun: iki tekerlek, bir aks, dört yatak ve diğer parçalar;
 • 3. Yükleme kapasitesi: 1-300 ton, özelleştirilebilir.
 • 4. Tekerleklerin tipi: tek flanşlı tekerlek, çift flanşlı tekerlek, içi boş tekerlek setleri ve katı tekerlek setleri;
 • 5. Tekerleklerin çapı: 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm; 500 mm;900mm, vb.
 • 6)Isı tedavisi: normalleştirme, Q&T ,Yüzey ve kenar su verme derinlikle: 5-20mm
  7) Ölçüm ve test ekipmanı: Projelendirme profili, pürüzlülük test cihazı, sertlik test cihazı, eşmerkezlilik test cihazı vb, UT, MT
  8) Boyut: Özelleştirilmiş tasarımlar mevcuttur.
  9) Muayene: Şirket içi ve üçüncü taraf.

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 3

Özelleştirilmiş OEM Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Karbon Çelik Raylı Çelik Döküm Traktör / Tren / Demiryolu / Demiryolu Tekerlekleriesas olarak RRV için kullanılır,Karayolu çift kullanımlı araçlar, genel yollarda ve hatta arazide olduğu kadar demiryolu raylarında da çalışabilen özel araçları ifade eder.RRV olarak da adlandırılır.İlk günlerde ağırlıklı olarak orduda kullanıldı.Hyundai, esas olarak demiryolu hatlarının ve hatlar boyunca bakım ve kurtarma gibi acil durum görevlerini üstlenir.Karayolları ve demiryolları arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilmek için karayolu-ray çift kullanımlı araçlar gereklidir.Genellikle şasi üzerindeki hidrolik şerit değiştiren çevirme cihazı ve istendiği zaman kaldırılıp alçaltılabilen demiryolu hareket kılavuz tekerleği cihazı ile gerçekleştirilir.Kılavuz tekerlek cihazı ile, genel kauçuk lastik tekerlekler, ray boyunca düz bir şekilde hareket edebilir.Bu tür bir araç belirli bir çekiş ve taşıma kapasitesi gerektirdiğinden, bir afet nedeniyle demiryolu hattının kesintiye uğraması veya engellenmesi durumunda benzersiz bir rol oynayabilir.Özel karayolu-ray araçları şunları içerir: elektrikli çekiş bölümü katener onarım araçları, dağ demiryolu onarımları için kullanılan ekskavatörler, acil durum traktörleri, jeneratör araçları, itfaiye araçları, hızlı köprü araçları vb.

 

KuvvetÖzelleştirilmiş OEM Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Karbon Çelik Raylı Çelik Döküm Traktör/Tren/Demiryolu/Demiryolu Tekerlekleri:

1. Dövme üretimi, daha uzun ömür, daha küçük miktar için, serbest dövme, büyük miktar için, kalıpla hassas dövme

2. Çap: 0-1450mm, 6",8",10",12",14",16",20",24",28",30",34",36",40",42", vb

Teslimattan önce %3,100 muayene

 

KullanımıÖzelleştirilmiş OEM Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Karbon Çelik Raylı Çelik Döküm Traktör / Tren / Demiryolu / Demiryolu Tekerlekleri:

Tren, vagonlar, hafif raylı sistem, tramvay, metro, yük vagonu, madencilik için vagon, vagonlar, balast vagonları, Hy-rail hirail arabaları, vb.

 

ÜretimDemiryolu Tekerlekleriİşlem

1. Tekerlekler Çelik Eritme 2. Yuvarlak Kütük Testere Kesme 3. Isıtma 4. Fosfor 5. Damgalama Şekillendirme 6. Haddeleme 7. Bükme Zımbası 8. Sıcak Damgalama 9. Lazer Ölçümü 10. Dökme Yığın 11. Kaba İşleme 12.Sertleştirme 13.Temperleme 14 Örnekleme 15. Ön İşleme 16. Son İşlem 16. Soğuk Baskı 17. Statik Denge 18. Soğuk Baskı 19. Sertlik Testi 20. Ultrasonik Test 21. Manyetik Parçacık Testi 22. Bilyalı Dövme 23. Boyama Paketleme

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 4

Ana Test ve Muayene Cihazı

Numara. Cihaz Tip miktar Durum Not
1 Son söndürme makinesi DZJ-I 1 Çalışma Test yapmak
2 Elektrik dirençli fırın SX2-8-12 2 Çalışma Test yapmak
3 Ters metalurjik mikroskop 4XCE 1 Çalışma Denetleme
4 Yüksek sıcaklık kutusu dirençli fırın SX2-4-13 1 Çalışma Test yapmak
5 Otomatik dijital ekran Rockwell test cihazı 200HRS-180 1 Çalışma Denetleme
6 Elektronik Brinell sertlik test cihazı THB-3000 1 Çalışma Denetleme
7 HR-150BRockwell sertlik test cihazı HR-150B 1 Çalışma Denetleme
8 Rapid çok elemanlı analizör JS-DN328 1 Çalışma Denetleme
9 Elektrik ark ocağı JSDL-8 1 Çalışma Test yapmak
10 Rapid çok elemanlı analizör(C & S) JS-DN328 1 Çalışma Denetleme
11 Kızılötesi termometre AR872 2 Çalışma Denetleme
12 Taşınabilir kimyasal bileşim analizörü AR872 2 Çalışma Denetleme
13 Test numunesi örnekleyici KW30-6 1 Çalışma Denetleme

 •  

Ekipmanlarımız:

Kingrail Parts'ın toplam üretim alanı, 40.000 metrekarelik bir fabrika ve 10.000 metrekarelik depo dahil olmak üzere 55.000 metrekaredir.Üretim tesisi, çelik haddeleme ve döküm hatları, raylı elastik klips hatları, balık levha hatları, başak ve cıvata hatları, ısıl işlem hattı ve yüzey korozyon önleyici işlem hattı ile donatılmış 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.rockwell sertlik test cihazı yanı sıra elektro galvanizleme, sıcak galvanizleme ve Dacromet işleme hatları.Teknik gücümüz güçlü, denetim yöntemi tamamlandı, üretim için ulusal demiryolu standartlarını kesinlikle uygulayabiliriz.

 

Sağlayabileceğimiz hizmetler:


1. Demiryolu ürünlerimiz AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB ve diğer standartlara uygundur.

2. Demiryolu bağlantı elemanları ürünlerini numunelerinize veya çizimlerinize göre özelleştirebiliriz.

 

3. Yüksek kaliteli ürünlerle ancak rekabetçi fiyatla Hızlı, Rahat Hizmetler.

 

4. Teslimattan önce her sevkiyat partisi için kalite kontrol prosedürünü tamamlayın.

 

5. Servis sonrası, müşterilerimizden gelen herhangi bir soru için 3 yıla kadar garanti verilebilir.

 

Amacımız, üretimin ihtiyaçlarına göre en optimize çözümü sunarak müşterilerimize hizmet vermek ve memnuniyetini karşılamaktır.

 

 

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 5
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 6
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 7

 

Sağlayabileceğimiz demiryolu parçaları ürünleri:

1, Raylı Spike Serisi: Raylı Vidalı Spike, raylı Köpek Spike, raylı Elastik Başak vb.

2, Palet Cıvatası serisi: Palet Cıvatası, Segment Cıvatası, Metro Cıvatası, Tünel Cıvatası, Altıgen Cıvata, Kare Cıvata, Turnout Cıvatası, Balık Kuyruğu Cıvatası, T cıvatası vb.

3, Ray Klipsi serisi: Nabla ray Klipsi, Elastik ray Klipsi, SKL rayı Gerginlik Kelepçesi, O ray Klipsi, Gösterge Kilidi Klipsi vb.

4, Çelik Raylar serisi: Demiryolu rayları, Vinç Rayları, Madencilik Rayları, Üst Raylar, vb.

5, Çelik raylı tekerlekler serisi: Tren Tekerlekleri, Vinç Tekerlekleri, Hi-ray araç tekerlekleri, vb.

6, Diğer malzemeler ve aksesuarlar: Ray Gösterge İzolatörü, ray lastik Pedi, ray Balık plakası, Somun, ray Plastik Dübel, ray Bağlantı plakası, Yaylı Pul, Düz Pul, Dökme Demir Ekleme, Sürünme Önleyici, ray Gösterge Çubuğu vb.

Aşınmaya Dayanıklı Çelik Ray Tekerlekleri Toz Boya Yüzeyi 42CrMo 60E Malzeme 8
Neden bizi seçmelisiniz:

1. Şirket, sektörde lider konumdadır ve SGS-ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikası ve CRCC sertifikası almıştır.Kalite garantilidir.

2. 8 profesyonel satış personelimiz ve 60'tan fazla profesyonel mühendisimiz var.Demiryolu özelleştirilmiş ürünleriniz için profesyonel ve hızlı öneriler ve teklifler sağlayabilir

3. Ma'anshan bir liman şehridir.Size daha hızlı nakliye hizmetleri sağlayabiliriz

4. 20 yıllık üretim ve satış tecrübesi.Her türlü satış sonrası sorunları sizin için zamanında halledin.


 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. kelly Wang

Tel: 008615215554137

Faks: 86-555-2842689

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)