Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerÇelik Raylı Tekerlekler

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut
Forging Casting Steel Rail Wheels Dia 36inch 40inch 42inch Size
Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

Büyük resim :  Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: 200 mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1 milyon adet/yıl

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

Açıklama
Çap: 0-1450mm Üretme: Müşteri isteğine göre döküm ve dövme
Malzeme: 4140,42CrMo,60E, vb Denetleme: %100 muayene, UT,MT, boyutlar, mekanik özellik
İlerleme: Dövme-talaşlı imalat-muayene-ısıl işlem-talaşlı imalat-muayene Sertlik: 150-560HB
Başvuru:: Demiryolu, vagon veya tersane, Demiryolu taşıtları, vagon Max. Maks. Capacity Kapasite: 500ton'a kadar
İhracat Alanı: Almanya, Fransız, İngiltere, ABD, Güney Kore, Güney Afrika, vb Boyutlar: müşteri çizimine göre
Vurgulamak:

Çelik Raylı Tekerlekler 36 inç

,

Çelik Raylı Tekerlekler 40 inç

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

 

Konum algılama mekanizması, konveyörün altında, konveyör üzerindeki tekerlekleri alıcı tablaya kadar kaldıran bir kriko mekanizması vardır.Konum tespit mekanizması, tekerleklerin kodlama için alıcı tabladan ayrılabilmesi için kontrol ünitesi vasıtasıyla kriko mekanizması ve transfer mekanizması ile bağlantılıdır.Mevcut buluşun faydalı etkisi, mevcut buluşun tekerlek transferi sürecinde akıllı lojistik dönüşüm ihtiyaçlarını karşılaması, sürüş kullanımını iptal etmesi, tekerleklerin transferini daha istikrarlı ve esnek hale getirmesi, daha yüksek derecede otomasyona sahip olması ve çeşitli boyutlardaki tekerlekler için uygundur Aktarma işlemi sırasında istifleme, eğrilme ve hatta ters istifleme olgusunu önler.

 

detaylı özellikleriDövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut

Şartname özelleştirilmiş, müşteri gerekli, Müşterinin Ray tekerlekleri çizimleri
Malzeme dökme demir, gri demir, eğilebilir Demir, karbon çelik, düşük alaşımlı çelik, takım çeliği, çelik, paslanmaz çelik, pirinç, bakır, alüminyum alaşım, çinko vb
İşlem Kum döküm, Kaplamalı kum döküm, Kabuk kalıp döküm, Kayıp köpük döküm, V- prosesi, Santrifüj döküm, Seramik Döküm, işleme, serbest dövme, kalıp dövme, basınçlı şekillendirme, rulo dövme, hassas dövme, dövme basıncı vb.
döküm kum döküm, hassas döküm, hassas döküm, kayıp mum döküm, pres döküm, kokil döküm, kabuk kalıp döküm
makine torna, CNC, delme makinesi, freze makinesi, sondaj makinesi, dikim makinesi, işleme merkezi, yerçekimi döküm makinesi vb.
Başvuru Otomobil, tarım makineleri, mobilya, inşaat, ev aletleri, elektronik.
yüzey işleme toz boya, boyama, püskürtme, elektrik galvanizleme, kaplama, çinko fosfit, emprenye, boyama, sprey boya, siyah ve mavi oksit kaplama, sprey boya siyah, toz boya boyama
Muayene ekipmanı Profil projektörü, Rockwell sertlik test cihazı, Vickers sertlik test cihazı pürüzlülük test cihazı, hava ölçer, eşmerkezlilik test cihazı, evrensel mikroskop, CMM, dijital kumpas ve rockwell sertlik test cihazı vb.
Üretim Kullanımı Otomobil parçaları, tren parçaları, madencilik aksesuarları, mühendislik makine parçaları, vanalar, boru bağlantı parçaları, inşaat makineleri ve mobilya aksesuarları, tarım makine parçaları, tarım makine parçaları, demiryolu parçaları
Açıklama (1) Herhangi bir RFQ, Teklifiniz için lütfen çizimlerinizi (CAD/PDF) göndermekten çekinmeyin.
(2) Tüm parçalar stokta yok, sadece özelleştirilmiş!

 

 

Bir demiryolu tekerleği soğutma cihazı, bir soğutma yöntemi ve Kingrail tarafından benimsenen bir hazırlama yöntemi, demiryolu tekerleklerinin teknik alanına aittir.Cihaz, bir söndürme masasını ve çevresi boyunca muntazam olarak düzenlenmiş çok sayıda püskürtme tabancasını içerir ve püskürtme tabancaları, bir su çıkış paneli ve bir su giriş branşman borusu içerir.Su çıkış paneli büyük nozullar ve farklı çaplarda küçük nozullar ile sağlanır.Küçük nozullar tek başına bir branşman borusu ile kontrol edilir ve büyük nozullar farklı branşman boruları tarafından kontrol edilen üst ve alt parçalara ayrılır.Tekerleğe püskürtülen soğutma suyunun gücünü kolayca ayarlayabilir ve radyal ve eksenel yönlerde tekerlek jantının soğutma homojenliğini iyileştirebilir.Soğutma yöntemi, tekerleği hazırlarken tekerleği ısıl işlemden geçirmek ve soğutmak için yukarıda belirtilen soğutma cihazını kullanır, böylece tekerlek jantının sertlik homojenliğini etkin bir şekilde arttırır ve tekerleğin servis performansını iyileştirir.Hazırlama yöntemi, jantın sertliğinin tekdüzeliğinin hazırlanabilmesi için hazırlama sırasında tekerleği ısıl işlemden geçirmek ve soğutmak için yukarıda belirtilen soğutma yöntemini benimser.

 

Orta karbonlu düşük alaşımlı çelik yol tekerlekleri için ısıl işlem yöntemi, haddelenmiş ve yavaş soğutulan demiryolu tekerleklerinin 840-860°C'de söndürülmesini ve ısıtılmasını, su püskürtmeli soğutmayı, 500±10°C'de tavlamayı, güç frekansı endüksiyonlu ısıtmayı içerir. 890-910°C, Basınçlı havayla soğutma işleminin amacı, tekerleğin orijinal mekanik özelliklerini korumak temelinde, lastik sırtı yüzeyine yakın anormal doku alanının derinliğini önemli ölçüde azaltmak veya anormal dokuyu tamamen ortadan kaldırmaktır. Tekerleğin performansını artırmak ve kesme maliyetini azaltmak için katman.

 

Özelleştirilmiş Döküm/Dövme Demiryolu Parçaları Demiryolu Tekerleği Dökme Demir/Çelik Ray Tekerleği Tren Tekerlekleriesas olarak RRV için kullanılır,Karayolu çift kullanımlı araçlar, genel yollarda ve hatta arazide olduğu kadar demiryolu raylarında da çalışabilen özel araçları ifade eder.RRV olarak da adlandırılır.İlk günlerde ağırlıklı olarak orduda kullanıldı.Hyundai, esas olarak demiryolu hatlarının ve hatlar boyunca bakım ve kurtarma gibi acil durum görevlerini üstlenir.Karayolları ve demiryolları arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilmek için karayolu-ray çift kullanımlı araçlar gereklidir.Genellikle şasi üzerindeki hidrolik şerit değiştiren çevirme cihazı ve istendiği zaman kaldırılıp alçaltılabilen demiryolu hareket kılavuz tekerleği cihazı ile gerçekleştirilir.Kılavuz tekerlek cihazı ile, genel kauçuk lastik tekerlekler, ray boyunca düz bir şekilde hareket edebilir.Bu tür bir araç belirli bir çekiş ve taşıma kapasitesi gerektirdiğinden, bir afet nedeniyle demiryolu hattının kesintiye uğraması veya engellenmesi durumunda benzersiz bir rol oynayabilir.Özel karayolu-ray araçları şunları içerir: elektrikli çekiş bölümü katener onarım araçları, dağ demiryolu onarımları için kullanılan ekskavatörler, acil durum traktörleri, jeneratör araçları, itfaiye araçları, hızlı köprü araçları vb.

 

Rulman veya dingil ile tekerlek takımına monte edilen tekerlekleri dövme ve döküm yapan karayolu raylı araçlar

Kuvvetof Metal Çelik Hidrolik Tahrik Ray Dişli Demiryolu Tekerlekleri Demiryolu Dökme Demir/Çelik Ray Tekerlek Tren Tekerlekleri:

1. Dövme üretimi, daha uzun ömür, daha küçük miktar için, serbest dövme, büyük miktar için, kalıpla hassas dövme

2. Çap: 0-1450mm, 6",8",10",12",14",16",20",24",28",30",34",36",40",42", vb

Teslimattan önce %3,100 muayene

 

KullanımıRulman veya dingil ile tekerlek takımına monte edilen tekerlekleri dövme ve döküm yapan karayolu raylı araçlar:

Tren, vagonlar, hafif raylı sistem, tramvay, metro, yük vagonu, madencilik için vagon, vagonlar, balast vagonları, Hy-rail hirail arabaları, vb.

 

ÜretimDemiryolu Tekerlekleriİşlem

1. Tekerlekler Çelik Eritme 2. Yuvarlak Kütük Testere Kesme 3. Isıtma 4. Fosfor 5. Damgalama Şekillendirme 6. Haddeleme 7. Bükme Zımbası 8. Sıcak Damgalama 9. Lazer Ölçümü 10. Dökme Yığın 11. Kaba İşleme 12.Sertleştirme 13.Temperleme 14 Örnekleme 15. Ön İşleme 16. Son İşlem 16. Soğuk Baskı 17. Statik Denge 18. Soğuk Baskı 19. Sertlik Testi 20. Ultrasonik Test 21. Manyetik Parçacık Testi 22. Bilyalı Dövme 23. Boyama Paketleme

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut 0

Ana Test ve Muayene Cihazı

Numara. Cihaz Tip miktar Durum Not
1 Son söndürme makinesi DZJ-I 1 Çalışma Test yapmak
2 Elektrik dirençli fırın SX2-8-12 2 Çalışma Test yapmak
3 Ters metalurjik mikroskop 4XCE 1 Çalışma Denetleme
4 Yüksek sıcaklık kutusu dirençli fırın SX2-4-13 1 Çalışma Test yapmak
5 Otomatik dijital ekran Rockwell test cihazı 200HRS-180 1 Çalışma Denetleme
6 Elektronik Brinell sertlik test cihazı THB-3000 1 Çalışma Denetleme
7 HR-150BRockwell sertlik test cihazı HR-150B 1 Çalışma Denetleme
8 Rapid çok elemanlı analizör JS-DN328 1 Çalışma Denetleme
9 Elektrik ark ocağı JSDL-8 1 Çalışma Test yapmak
10 Rapid çok elemanlı analizör(C & S) JS-DN328 1 Çalışma Denetleme
11 Kızılötesi termometre AR872 2 Çalışma Denetleme
12 Taşınabilir kimyasal bileşim analizörü AR872 2 Çalışma Denetleme
13 Test numunesi örnekleyici KW30-6 1 Çalışma Denetleme

  •  

Ekipmanlarımız:

Kingrail Parts'ın toplam üretim alanı, 40.000 metrekarelik bir fabrika ve 10.000 metrekarelik depo dahil olmak üzere 55.000 metrekaredir.Üretim tesisi, çelik haddeleme ve döküm hatları, raylı elastik klips hatları, balık levha hatları, başak ve cıvata hatları, ısıl işlem hattı ve yüzey korozyon önleyici işlem hattı ile donatılmış 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.rockwell sertlik test cihazı yanı sıra elektro galvanizleme, sıcak galvanizleme ve Dacromet işleme hatları.Teknik gücümüz güçlü, denetim yöntemi tamamlandı, üretim için ulusal demiryolu standartlarını kesinlikle uygulayabiliriz.

 

Sağlayabileceğimiz hizmetler:


1. Demiryolu ürünlerimiz AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB ve diğer standartlara uygundur.

2. Demiryolu bağlantı elemanları ürünlerini numunelerinize veya çizimlerinize göre özelleştirebiliriz.

 

3. Yüksek kaliteli ürünlerle ancak rekabetçi fiyatla Hızlı, Rahat Hizmetler.

 

4. Teslimattan önce her sevkiyat partisi için kalite kontrol prosedürünü tamamlayın.

 

5. Servis sonrası, müşterilerimizden gelen herhangi bir soru için 3 yıla kadar garanti verilebilir.

 

Amacımız, üretimin ihtiyaçlarına göre en optimize çözümü sunarak müşterilerimize hizmet vermek ve memnuniyetini karşılamaktır.

 

 

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut 1

 

 

Sağlayabileceğimiz demiryolu parçaları ürünleri:

1, Raylı Spike Serisi: Raylı Vidalı Spike, raylı Köpek Spike, raylı Elastik Başak vb.

2, Palet Cıvatası serisi: Palet Cıvatası, Segment Cıvatası, Metro Cıvatası, Tünel Cıvatası, Altıgen Cıvata, Kare Cıvata, Turnout Cıvatası, Balık Kuyruğu Cıvatası, T cıvatası vb.

3, Ray Klipsi serisi: Nabla ray Klipsi, Elastik ray Klipsi, SKL rayı Gerginlik Kelepçesi, O ray Klipsi, Gösterge Kilidi Klipsi vb.

4, Çelik Raylar serisi: Demiryolu rayları, Vinç Rayları, Madencilik Rayları, Üst Raylar, vb.

5, Çelik raylı tekerlekler serisi: Tren Tekerlekleri, Vinç Tekerlekleri, Hi-ray araç tekerlekleri, vb.

6, Diğer malzemeler ve aksesuarlar: Ray Gösterge İzolatörü, ray lastik Pedi, ray Balık plakası, Somun, ray Plastik Dübel, ray Bağlantı plakası, Yaylı Pul, Düz Pul, Dökme Demir Ekleme, Sürünme Önleyici, ray Gösterge Çubuğu vb.

Dövme Döküm Çelik Raylı Tekerlekler Dia 36 inç 40 inç 42 inç Boyut 2
Neden bizi seçmelisiniz:

1. Şirket, sektörde lider konumdadır ve SGS-ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikası ve CRCC sertifikası almıştır.Kalite garantilidir.

2. 8 profesyonel satış personelimiz ve 60'tan fazla profesyonel mühendisimiz var.Demiryolu özelleştirilmiş ürünleriniz için profesyonel ve hızlı öneriler ve teklifler sağlayabilir

3. Ma'anshan bir liman şehridir.Size daha hızlı nakliye hizmetleri sağlayabiliriz

4. 20 yıllık üretim ve satış tecrübesi.Her türlü satış sonrası sorunları sizin için zamanında halledin.

 

AnaÜretim Ekipmanları ListesiRulman veya dingil ile tekerlek takımına monte edilen tekerlekleri dövme ve döküm yapan karayolu raylı araçlar

Numara. Teçhizat Tip miktar Durum Not
1 dikey torna VTC6070 36 Çalışma bitirme atölyesi
2 sanal makine AVL-860 3 Çalışma bitirme atölyesi
3 sanal makine VMC850B 14 Çalışma bitirme atölyesi
4 Çok fonksiyonlu makine HTC2050n 20 Çalışma bitirme atölyesi
5 CAK 5085di 10 Çalışma bitirme atölyesi
6 Steyr CNC torna tezgahı CK7520ACK50 8 6 Çalışma bitirme atölyesi
7 Freze ve delme makinesi XZ8210C 2 Çalışma bitirme atölyesi
8 CNC freze ve delme makinesi TY-ZT5060 6 Çalışma bitirme atölyesi
9 OD freze makinesi MB32BX500 2 Çalışma bitirme atölyesi
10 Air kompresör HLGD-75 1 Çalışma bitirme atölyesi
11 Dikey delme makinesi Z5140A 6 Çalışma bitirme atölyesi
12 CNC askıya kılavuz çekme makinesi SKXFGS.PS 5 Çalışma bitirme atölyesi
13 CNC azdırma makinesi YK3180CNC3 6 Çalışma bitirme atölyesi
14 markalama makinesi HZP-90*160Dvb. 6 Çalışma bitirme atölyesi
15 Doğalgazlı fırın WLS-DZ-001vb. 2 Çalışma dövme atölyesi
16 Hava çekici C41-2000vb. 15 Çalışma dövme atölyesi
17 Basmak J53-2500Cvb. 18 Çalışma dövme atölyesi
18 Halka haddeleme makinesi D51-450Avb. 8 Çalışma dövme atölyesi
19 Elektrikli fırın KGPS-600KWvb. 10 Çalışma dövme atölyesi
20 Kompresör 175A-20.5vb. 3 Çalışma dövme atölyesi
21 CNC testere makinesi GZ4232 16 Çalışma Hammadde atölyesi
22 Otomatik normalizasyon fırını HRDW-600KW 8 Çalışma ısıl işlem atölyesi
23 Askıya alınmış gaz normalleştirme fırını WD-0138 2 Çalışma ısıl işlem atölyesi
24 kumlama makinesi Q3210,Q69vb. 4 Çalışma bitirme atölyesi
 

 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. kelly Wang

Tel: 008615215554137

Faks: 86-555-2842689

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)