Ana sayfa ÜrünlerDemiryolu Tekerlek Seti

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme
600mm Gauge Railway Wheel Set Heavy Duty 42CrMo Steel Flanged Material
600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme

Büyük resim :  600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: 350mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet / Yıl

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme

Açıklama
Uygulanabilir Endüstriler:: Makine Tamirhaneleri, Enerji ve Madencilik Üretim Yöntemi: Döküm ve Dövme
İşleme: Takım-Hammadde-Dövme-İşleme-Muayene iz (mm):: 400 600 1450 1000
Boyut:: 350 mm, 300 mm, 450 mm, 650 mm müşteriye özel Boyutlar (U x G x Y) (mm):: Müşterinin çizimine göre
Taşıma Paketi: tahta sandıklar GTİP Kodu: 8602900000
Vurgulamak:

600mm Demiryolu Tekerlek Seti

,

42CrMo Demiryolu Tekerlek Seti

600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri

Tekerlek çiftleri olarak adlandırılan tekerlek setleri, raylı taşıt bojilerinin güvenlikle ilgili kilit bileşenleridir. Bu nedenle, özelliklerinin yaşam döngüsü maliyetleri ve ses emisyonları gibi önemli hususlar üzerinde etkisi vardır.Bir tekerlek takımı, bir demiryolu vagonunun tekerlek-aks takımıdır. Bir arabanın, vagonun veya lokomotifin her iki ucunun altında bulunan ve tekerlek takımlarını tutan çerçeve takımına boji denir.

 

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 0

 

 

Tren Tekerlek Seti Tanıtımı

600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri

Demiryolu Tekerlek Seti
1. malzeme: dökme çelik veya dökme demir
2. oluşturan: iki tekerlek, bir aks, dört yatak ve diğer parçalar
3. yükleme kapasitesi: 1-25 ton, her biri tamam zmwm02
4. tekerlek setleri göstergesi: 600mm, 762mm, 900mm, vb.
5. tekerlek tipi: içi boş tekerlek takımları ve katı tekerlek takımları
6. tekerleklerin çapı: 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm
7. aksın malzemesi: 45# çelik veya Q235
8. her bir tekerleğin rulman miktarı: iki
9. yatağın malzemesi: LYC32212, konik makaralı rulman, sabit bilyalı rulman
10. ağırlık: 70kg

 

600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri

Teknik özellikler:
Tekerlek profil çapları (mm) 500-1.350
Aks uzunluğu (mm) 1.250-2.500
Hız aralığı (rpm) 1,5-300
Ana motor gücü (kw) 55
Ana eksen beslemeleri (mm/dak) 7.5

 

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 1

Özellikleri600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri:

 

Çoğutren tekerleklerisahip olmakkoniktekerlek takımının takip etmesini sağlamak için yaklaşık 20'de 1 koniklikeğrilertekerlek şansı daha az olanflanşlarray kenarları ile temas eden ve azaltmak içineğri direnci.Buna uygun olarak, raylar genellikle tekerlek ile aynı açıda içe doğru eğimlidir.koni.Ssap montajıKonik şekil olmadan, tekerlek düz bir yolda devam etme eğiliminde olacaktır.eylemsizlikraylı taşıtın,küçültme kutusutekerlek takımının virajdaki dış raya doğru hareket etmesine neden olur.Koni, dış raya doğru hareket ettikçe tekerleğin etkin çapını arttırır ve tekerlekler dingil üzerine rijit bir şekilde monte edildiğinden dış tekerlekleritme arabasıbiraz daha uzağa seyahat ederek tekerlek takımlarının eğriyi daha verimli bir şekilde takip etmesine neden olur.yana doğru yer değiştirme.Anormal aşınmatekerlek-ray arayüzüböylece önlenir.Yüksek, keskin, çok tiz bir gıcırtı genellikle ortaya çıkar - özellikle tünellerdeki, istasyonlardaki ve yükseltilmiş raylardaki virajlarda belirgindir.

 

Paket600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri:

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 2

 

Tekerlek seti Cdoğrudan fabrikaüretme ile ilgili600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri:
1. Yük vagonları
2. Yolcu vagonları
3. Lokomotifler
4. Tramvaylar
5. Dizel-Elektrikli Trenler
6. Dar hatlı trenler
7. Ray bakımı için özel araçlar.

 

 

Uygulama600mm gauge Ağır Hizmet Madenciliği Parçası Dövme 42CrMo Çelik Flanşlı Ray Tekerlek Setleri:
1. Yük vagonu tekerlek seti
2. Yolcu Antrenörü Tekerlek Seti
3. Lokomotif Tekerlek Seti
4. Tüm tekerlek takımları, rulmanlı ve aks kutusu ile veya rulmansız olarak temin edilebilir.

 

Her türlü kullanım için özelleştirilmiş dövme tekerlek setleri hakkında firmamız King Rail, 15 yılı aşkın süredir tasarım ve üretim yapan vinç tekerleği, dövme tekerlek, dökme demir tekerlek, poliüretan tekerlek, tren tekerleği, çelik vinç tekerlek seti profesyonel üreticisidir. tecrübe etmek.Kendi dövme atölyemiz, işleme atölyemiz, ısıl işlem atölyemiz ile ZG430640 döküm çelik, 60#,65#, 65Mn, 42CrMoA gibi farklı malzemelerle veya taleplerinize göre her türlü tekerleği sağlayabiliriz.

1. Maden çarkı döküldüğünde, iç delik ile çark dişi arasındaki eksantriklik 2 mm'yi, M14 petrol deliğindeki düzlem düz olmalı, lastik sırtına kum yapışması gibi çıkıntılar 2 mm'yi geçmemelidir ve diğer parçalarda döküm kalitesi hatası yoktur.
2. İnce tornalı maden çarkının zamanlaması çarkın dişine ve geniş uç yüzüne göre hizalanmalıdır ve iç deliğin (mm J) (8110034 .002 .0) ve sızdırmazlık oluğunun boyutsal toleransı olmalıdır. garantili olmak.Delme sırasında 113- delikler 3 eşit parçaya eşit olarak dağıtılacak ve her iki delik arasındaki sapma 0,4 mm'den fazla olmayacaktır.
3. Aksı döndürürken, yatağın eşleşen yüzeyinin ve iç kapağın eşleşen yüzeyinin boyut toleransını ve mil ve mil somunu üzerindeki dişin boyut toleransını sağlamak için boyutun 504 ± 0,5 mm olması garanti edilmelidir. 48×3-6H/6g doğruluğu ile eşleştirilecektir;iki yatak takılıdır Yanlış hizalama 0,05 mm'den büyük olmamalıdır ve işlendikten sonra merkez delik bırakılmalı ve merkez delik GB1'e göre olmalıdır...
4. Boş iç kapakta döküm kalitesi kusurları bulunmamalıdır ve iç kapağın deliği, dış çemberi ve kalınlığı boyutsal toleransları sağlamalıdır.

 

Ekipmanlarımızdemiryolu tekerlek seti:

Kingrail Parts'ın toplam üretim alanı, 40.000 metrekarelik bir fabrika ve 10.000 metrekarelik depo dahil olmak üzere 55.000 metrekaredir.Üretim tesisi, çelik haddeleme ve döküm hatları, ray elastik klips hatları, balık levha hatları, spike & Bolt hatları, ısıl işlem hattı ve yüzey korozyon önleyici işlem hattının yanı sıra elektro galvanizleme, sıcak galvanizleme ve Dacromet ile donatılmış 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. işleme hatları,Hidrolik tekerlek pres makinesinden hidrolik tekerlek presine, tekerlek pres makinesine, montaj presi makinesine,.Teknik gücümüz güçlü, denetim yöntemi tamamlandı, üretim için ulusal demiryolu standartlarını kesinlikle uygulayabiliriz.

 

Faydalı model, iyi su geçirmezlik performansına sahip bir maden çarkı çiftini açıklamaktadır.Orijinal tekerlek setinin zayıf su geçirmezlik kusuru çözüldü.Teknik şema, dış yağ tutma halkası ile iç yağ tutma halkası arasına dudak şeklinde bir sızdırmazlık halkası takılması ve dış yağ tutma halkasına ve iç deliğin kenarına O şeklinde bir sızdırmazlık halkası takılmasıdır. çift ​​sızdırmazlık yapısı oluşturmak için tekerlek.Su geçirmez ve toz geçirmez ve uzun hizmet ömrü avantajlarına sahiptir.Mevcut dar hatlı maden arabasının önemli ekonomik faydaları olan alternatif bir ürünüdür.

 

Faydalı model, bir aks, bir tekerlek, bir yatak, bir dış yağ tutma halkası, bir iç yağ tutma halkası, bir yay rakoru, bir O-tipi contadan oluşan dar kalibreli bir maden arabası için su geçirmez bir tekerlek takımı ile ilgilidir. halka ve vidalı tapa.

 

Bir çift tekerlek göbeği ve göbek göbeğini bağlayan bir kuplaj mili dahil olmak üzere su geçirmez madencilik tekerlek çifti, göbek göbeğinin her iki ucunda rulmanlar bulunur, iç burç göbek göbeği ile işbirliği içinde bağlanır, üzerinde bir yağ enjeksiyon deliği düzenlenir. göbek göbeği ve göbek göbeğinin iç tarafında rulmanlar bulunur.Bir iç toz kapağı sağlanır, bağlantı milinin ucunda bir yatak bloğu düzenlenir, yatağı sabitlemek için bir kilitleme parçası ve bir kilitleme vidası kullanılır, tekerlek göbeğinin dış tarafında bir dış toz kapağı düzenlenir ve dış toz kapağı ile tekerlek göbeği arasında bir sızdırmazlık halkası düzenlenmiştir., Tekerlek göbeğinin oluğunda bulunan segman dış toz kapağını sabitler.Faydalı model, yatak ve bağlantı mili arasındaki iyi durumu sağlayabilir ve dış toz kapağının üst yüzeyi, tekerlek göbeğinin 2-3 cm dışına gömülür, bu da dış kuvveti önleyebilir Dış toz kapağı, yaylı segman ile sabitlenir tekerlek göbeğinin oluğunda ve dış tozluk ile göbek göbeği arasında hizmet ömrünü etkili bir şekilde uzatabilen bir sızdırmazlık halkası düzenlenmiştir.Normal çalışma koşullarında, yabancı cisimlerin yatak ve bağlantı miline düşmemesi, yerleşimin daha basit olması ve onarımın uygun olması sağlanır.

 

Maden çarkı çifti, maden arabasının madende yukarı ve aşağı dar mesafeli taşınması için önemli bir bileşendir.Sadece maden arabasının yatak mekanizması değil, aynı zamanda hareket mekanizmasıdır.Genel olarak, maden çarkı çiftinin çarkı işlenirken çarkın jantı veya dişi, torna üzerindeki fikstürle sabitlenir ve ardından önce iç deliklerden biri döndürülür.Diş tarafındaki iç delik veya jant tarafındaki iç delik işlendikten sonra tekerleği çevirin.Tekerleğin ön ve arka yönleri tekerleğin dişine veya jantına yeniden sabitlenir ve ardından diğer taraftaki iç delik döndürülür.Bunun başlıca nedeni, dairesel çıkıntının, tekerleğin diş tarafındaki iç delik ile jant tarafındaki iç delik arasında tutulması gerekmesidir., bu nedenle tekerleğin diş tarafındaki iç deliğin ve jant tarafındaki iç deliğin her iki taraftan da adım adım tamamlanması gerekir.Bununla birlikte, tek bir tekerlek yekpare olarak dökülmüştür ve çeşitli nedenlerden dolayı, tekerlek dökülürken, yekpare döküm tekerleğin jantı veya dişi tam olarak kesin bir doğruluğu garanti edemez, yani jantın jantı ve dişi belirli bir deformasyona sahiptir, yani tekerleğin jantı ve sırtı işlenmez.Tekerleğin jantı ve dişi, sırasıyla her iki taraftaki iç deliklerin işlenmesi için referans düzlemler olarak kullanılır ve her iki taraftaki iç deliklerin eş eksenliliği garanti edilemez.Bu nedenle, tekerleğin jantı veya dişi, torna tarafından art arda iki kez sabitlenir ve tekerleğin diş tarafındaki iç delik iki kez sabitlenir.Jant tarafındaki deliğin ve iç deliğin sıralı olarak döndürülmesi, lastik sırtı tarafındaki iç deliği ve tekerleğin jant tarafındaki iç deliği çevirdikten sonra gerekli ürün doğruluğunu garanti edemez, bu nedenle mevcut torna dışta sabitlenir. tekerleğin iki kez.Ek olarak, tekerlek sırtı tarafındaki iç deliği ve tekerleğin jant tarafındaki iç deliği döndürmek için kullanılan ekipman, madencilik tekerleğinin ürünü için gereken yüksek hassasiyeti garanti edemez.Aynı zamanda, işleme operatörünün diğer taraftaki iç deliği işlerken hata ayıklamak için çok zaman harcaması gerekir, bu sadece madencilik çarkı setinin üretim verimliliğini büyük ölçüde azaltmakla kalmaz, aynı zamanda garanti edilmesini de zorlaştırır. manuel hata ayıklama yöntemi ile ürünün doğruluğu.

 

 Sağlayabileceğimiz hizmetler:

1. Demiryolu ürünlerimiz AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB ve diğer standartlara uygundur.

2. Demiryolu bağlantı elemanları ürünlerini numunelerinize veya çizimlerinize göre özelleştirebiliriz.

 

3. Yüksek kaliteli ürünlerle ancak rekabetçi fiyatla Hızlı, Rahat Hizmetler.

 

4. Teslimattan önce her sevkiyat partisi için kalite kontrol prosedürünü tamamlayın.

 

5. Servis sonrası, müşterilerimizden gelen herhangi bir soru için 3 yıla kadar garanti verilebilir.

 

Amacımız, üretimin ihtiyaçlarına göre en optimize çözümü sunarak müşterilerimize hizmet vermek ve memnuniyetini karşılamaktır.

 

Tekerlek takımları için kalite kontrol süreçleri:
1. Dinamik dengeleme- Otomatik Stand
2. Elektriksel direnç testi
3. Preslemenin ultrasonik testi
4. Geometrik kontrol - tekerlek setlerinin hacim detaylı ölçümünü veren 4D lazer ölçüm başlığına sahip yeni, benzersiz yeraltı, tam otomatik stant
5. Resmin kalınlık kontrolü.

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 3

 

Maden çarkı, düz yataklı araba, minecart ve demiryolu için gerekli aksesuarlardan biridir.Aynı zamanda ana yük taşıyan aksesuardır.Firmamız raylar, demiryolları ve maden arabaları için aksesuarlar üretmektedir.Eksiksiz ürün türleri ve özellikleri.Ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.Sorularınızı 12 puan heyecanla cevaplayacağız.Satın almaya gelen yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz.

Yassı tekerlek çifti, vagonların rayla temas halinde olan kısmıdır ve aynı dingil üzerine sıkıca bastırılan iki sol ve sağ tekerlekten oluşur.Tekerlek takımının rolü, vagonların ray üzerinde çalışmasını ve yönlendirilmesini sağlamaktır.

Maden çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belli bir boşluk vardır.Tekerleğin rayla temas halinde olan sırtı, mekanik aşınmayı azaltmak ve çalışma direncini azaltmak için ray boyunca ilerlerken tekerlek setini merkezde tutmak için inceltilmiştir.

Maden çarkları genellikle dökme çelik ve dökme demirden yapılır.Dökme çelik maden tekerlekleri, dökme demir maden tekerleklerinden daha büyük taşıma kapasitesine ve daha uzun hizmet ömrüne sahiptir.Maden çarkının iç tarafında bir çember vardır ve çember ile ray arasında belli bir boşluk vardır.Ray ile temas eden tekerleğin dişleri, pist boyunca ilerlerken tekerlek setini merkezde tutmak için konikleştirilmiştir, bu da mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır.

 

Firmamız, 300 çapında 600 gauge madencilik tekerlekleri, 350 çapında 600 gauge madencilik tekerlekleri, malzemeler dökme çelik ve dökme demir ve şaft gibi çeşitli madencilik çarkı çiftleri üretebilir ve işleyebilir. kalınlık 50mm, 55mm, 60mm, 75mm, vb., mastar 600, tekerlek çapı 200, 240, 300, 350 mevcuttur, ölçü 762, 900, 1435 özelleştirilmelidir.

Madencilik çarkları iki türe ayrılır: müşterilerin seçebileceği dökme çelik ve dökme demir.Dökme çelik tekerlekler, dökme demir tekerleklerden daha büyük bir taşıma ağırlığına sahiptir ve hizmet ömrü de dökme demir tekerleklerden daha uzundur.Örneğin: 300 çapında 600 gauge maden çarkları, 350 çapında 600 gauge maden çarkları, dökme çelik ve çeşitli dökme demir özellikleri.

200-600 Maden Çarkı Çifti, φ300-600 Maden Çark Çifti, φ350-900 Maden Çark Çifti, Örneğin: 600 gauge çapında 300 maden çarkı, 600 gauge çapında 350 maden çarkı, dökme çelik, çeşitli özelliklerde dökme demir malzemeler.

Madencilik tekerlekleri, her türlü maden arabası, çelik döküm ürünleri, kalite güvencesi, servis için uygundur.Maden çarkları kömür madeni demiryollarına uygundur!Maden çarkları, kömür madenlerinde büyük tünel taşımacılığında, orta ve küçük eğimli şaftlarda, oluk boyunca küçük eğimli şaftlarda ve maden zemin taşımacılığında kullanılmaktadır.Madenlerde kömür, cevher ve atık kaya gibi dökme malzemelerin taşınması için dar hatlı demiryolu taşıma araçlarının genellikle lokomotifler veya vinçler tarafından çekilmesi gerekir.

 

Maden çarkının iç tarafında bir çember vardır ve çember ile ray arasında belli bir boşluk vardır.Ray ile temas eden tekerleğin dişleri, pist boyunca ilerlerken tekerlek setini merkezde tutmak için konikleştirilmiştir, bu da mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır.Firmamız, 300 çapında 600 gauge madencilik tekerlekleri, 350 çapında 600 gauge madencilik tekerlekleri, malzemeler dökme çelik ve dökme demir ve şaft gibi çeşitli madencilik çarkı çiftleri üretebilir ve işleyebilir. kalınlık 50 mm, 55 mm, 60 mm, 75 mm, vb., ölçü 600, tekerlek çapı 200, 240, 300, 350 stokta mevcuttur, ölçü 762, 900, 1435 özelleştirilmelidir.

 

300 maden çarkı, her türlü maden arabası, çelik döküm ürünleri, kalite güvencesi, birinci sınıf hizmet için uygundur.Maden çarkları kömür madeni demiryollarına uygundur!Maden çarkları, kömür madenlerinde büyük tünel taşımacılığında, orta ve küçük eğimli şaftlarda, oluk boyunca küçük eğimli şaftlarda ve maden zemin taşımacılığında kullanılmaktadır.Maden arabası, araba, MG1.1-6A mayın arabası çerçevesi, tekerlek takımı ve tampon parçasından oluşur.Bir kuplöre veya araba bölmesine ihtiyacınız varsa, lütfen sipariş verirken belirtin.Ürün siparişini görüşmek üzere bizimle iletişime geçmek için bizi aramaya hoş geldiniz.

 

 

Sağlayabileceğimiz demiryolu parçaları ürünleri:

1, Raylı Spike Serisi: Raylı Vidalı Spike, raylı Köpek Spike, raylı Elastik Başak vb.

2, Palet Cıvatası serisi: Palet Cıvatası, Segment Cıvatası, Metro Cıvatası, Tünel Cıvatası, Altıgen Cıvata, Kare Cıvata, Turnout Cıvatası, Balık Kuyruğu Cıvatası, T cıvatası vb.

3, Ray Klipsi serisi: Nabla ray Klipsi, Elastik ray Klipsi, SKL rayı Gerginlik Kelepçesi, O ray Klipsi, Gösterge Kilidi Klipsi vb.

4, Çelik Raylar serisi: Demiryolu rayları, Vinç Rayları, Madencilik Rayları, Üst Raylar, vb.

5, Çelik raylı tekerlekler serisi: Tren Tekerlekleri, Vinç Tekerlekleri, Hi-ray araç tekerlekleri, vb.

6, Diğer malzemeler ve aksesuarlar: Ray Gösterge İzolatörü, ray lastik Pedi, ray Balık plakası, Somun, ray Plastik Dübel, ray Bağlantı plakası, Yaylı Pul, Düz Pul, Dökme Demir Ekleme, Sürünme Önleyici, ray Gösterge Çubuğu vb.

600mm Ölçer Demiryolu Tekerlek Seti Ağır Hizmet Tipi 42CrMo Çelik Flanşlı Malzeme 4
Neden bizi seçmelisiniz:

1. Şirket, sektörde lider konumdadır ve SGS-ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikası ve CRCC sertifikası almıştır.Kalite garantilidir.

2. 8 profesyonel satış personelimiz ve 60'tan fazla profesyonel mühendisimiz var.Demiryolu özelleştirilmiş ürünleriniz için profesyonel ve hızlı öneriler ve teklifler sağlayabilir

3. Ma'anshan bir liman şehridir.Size daha hızlı nakliye hizmetleri sağlayabiliriz

4. 20 yıllık üretim ve satış tecrübesi.Her türlü satış sonrası sorunları sizin için zamanında halledin.

 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: maggie

Tel: +8619945038330

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)