Ana sayfa ÜrünlerDemiryolu Tekerlek Seti

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın
Mining Car Use Railway Wheel Set For 762mm Track Gauge ISO Certificate
Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın

Büyük resim :  Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: 350mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet / Yıl

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın

Açıklama
Uygulanabilir Endüstriler:: Makine Tamirhaneleri, Enerji ve Madencilik Üretim Yöntemi: Döküm ve Dövme
İşleme: Takım-Hammadde-Dövme-İşleme-Muayene iz (mm):: 400 600 1450 1000
Boyut:: 350 mm, 300 mm, 450 mm, 650 mm müşteriye özel Boyutlar (U x G x Y) (mm):: Müşterinin çizimine göre
Vurgulamak:

762mm Demiryolu Tekerlek Seti

,

Madencilik Araba Demiryolu Tekerlek Seti

GüçMadencilik Araba Kullanımı Demiryolu Tekerlek Seti 762mm Parça Göstergesi Madencilik Lokomotifi için Çalışan Dişli / Sürücü Cihazı

Mekanik aşınmayı azaltın ve çalışma direncini azaltın
Maden çarkının çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belirli bir boşluk bırakılır. Ray ile temas eden sırt yüzeyi, tekerlek çifti boyunca hareket ederken merkezde kalacak şekilde incelir. mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır. Maden çarkının çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belirli bir boşluk bırakılır. tekerlek çiftinin pist boyunca ilerlerken merkezde kalmasını sağlayarak mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır.

 

Madencilik Araba Kullanımı Demiryolu Tekerlek Seti 762mm Parça Göstergesi Madencilik Lokomotifi için Çalışan Dişli / Sürücü Cihazı

Maden çarkı çifti, kömür madeni taşıma makinelerinde savunmasız bir bileşendir. Maden arabasının temel bilgi yarışması, hizmet ömrünü artırmak için bir süre kullanımdan sonra demonte edilmeli ve onarılmalıdır. Kömür madenciliği endüstrisinin sürekli genişlemesiyle, geleneksel manuel sökme işlemi, artık üretim gereksinimlerini karşılamıyor.Maden arabasının profesyonel bilgisi için sökme makinesinin tasarımının iyileştirilmesi zorunludur.

 

Maden çarkı gelecek için çok iyi bir geleceğe sahip. Bilim ve teknolojinin sürekli gelişimi ile, maden çarkının sökme makinesinin gelişimi daha hızlı ve daha hızlı olacak ve kaçınılmaz olarak yüksek performans, yüksek hassasiyet, yüksek teknolojiye doğru gelişecektir. hız, yüksek esneklik ve modülerleştirme.

 

Mineral aracın rayla temas halinde olan kısmı, aynı dingil üzerine sıkıca bastırılan iki sol ve sağ tekerlekten oluşmaktadır. Tekerlek çiftinin rolü, ray üzerindeki vagonların ray üzerinde çalışmasını ve yönlendirilmesini sağlamak, her türlü koşula karşı koyabilmektir. vagonlardan gelen statik ve dinamik yükleri, raya aktarmak ve düz olmayan hattın oluşturduğu yükü vagon parçalarına aktarmak.Ek olarak, mineral araçların sürüşü ve frenlenmesi de tekerlek takımı aracılığıyla çalışır.

 

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın 0

Maden Madenciliği İtme Arabası Tren Tekerleği Giriş

Madencilik Araba Kullanımı Demiryolu Tekerlek Seti 762mm Parça Göstergesi Madencilik Lokomotifi için Çalışan Dişli / Sürücü Cihazı

Demiryolu Tekerlek Seti
1. malzeme: dökme çelik veya dökme demir
2. oluşturan: iki tekerlek, bir aks, dört yatak ve diğer parçalar
3. yükleme kapasitesi: 1-25 ton, her biri tamam zmwm02
4. tekerlek setleri göstergesi: 600mm, 762mm, 900mm, vb.
5. tekerlek tipi: içi boş tekerlek takımları ve katı tekerlek takımları
6. tekerleklerin çapı: 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm
7. aksın malzemesi: 45# çelik veya Q235
8. her bir tekerleğin rulman miktarı: iki
9. yatağın malzemesi: LYC32212, konik makaralı rulman, sabit bilyalı rulman
10. ağırlık: 70kg

 

Teknik özellikler:
Tekerlek profil çapları (mm) 500-1.350
Aks uzunluğu (mm) 1.250-2.500
Hız aralığı (rpm) 1,5-300
Ana motor gücü (kw) 55
Ana eksen beslemeleri (mm/dak) 7.5
anahtar kelimeler tekerlek takımı
İsim Madencilik Araba Kullanımı Demiryolu Tekerlek Seti 762mm Parça Göstergesi Madencilik Lokomotifi için Çalışan Dişli / Sürücü Cihazı
Taşıma Paketi Ahşap Paket veya Çıplak
Marka Kral Ray
Menşei Anhui, Çin
Üretim kapasitesi 1000 Takım/Ay

Maden Madenciliği İtme Arabası Tren Tekerleği Parametresi

500mm Ölçer Madencilik Araba Tekerlek Seti Madencilik Pil Lokomotifi için Tekerlek Seti, Çelik Tekerlek Seti, Madencilik Pilli Lokomotif

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın 1

 

Tekerlek takımı imalatı:
1. Yük vagonları
2. Yolcu vagonları
3. Lokomotifler
4. Tramvaylar
5. Dizel-Elektrikli Trenler
6. Dar hatlı trenler
7. Ray bakımı için özel araçlar.

 

Dövme ve dökümlerin tespit yöntemleri arasındaki fark nedir?Fark ortaya çıkıyor, dövmeler ve dökümler oldukça farklı, algılama yöntemleri de farklı ve gereksinimler de farklı.Genellikle dövmelerin kalite seviyesi yüksektir ve dökümler dövmelerden nispeten farklıdır.Gereksinimler çok daha düşük olacaktır, bu nedenle test için değerlendirme kriterleri farklıdır.Aşağıdaki dövme, dövme ile kademeli test yöntemleri arasındaki farkı ortaya çıkaracak mı?

 

Döküm ve dövme parçaların üretim süreci farklıdır, bu da bu iki tür iş parçasının çok farklı iç yapılarına neden olur, bu nedenle algılama yöntemleri de çok farklıdır.Dövmelerin avantajları uzayabilir uzunluk, geri çekilebilir kesit;geri çekilebilir uzunluk, genişletilebilir kesit;değiştirilebilir uzunluk, değiştirilebilir kesit.Dövme çeşitleri şunlardır: serbest dövme/elde dövme, sıcak kalıpta dövme/hassas dövme, üzgün dövme, rulo dövme ve kalıpta dövme.Dövme, plastik deformasyon yoluyla istenen şekli veya uygun sıkıştırma kuvvetini şekillendirmek için bir metalin basınca maruz bırakıldığı bir nesnedir.Bu kuvvet tipik olarak bir çekiç veya basınç kullanılarak elde edilir.Döküm işlemi, rafine bir tane yapısı oluşturur ve metalin fiziksel özelliklerini iyileştirir.Bileşenin gerçek dünya kullanımında, uygun bir tasarım, ana basınç yönünde partikül akışını sağlar.

Dövme parçaların, herhangi bir gözeneklilik, fazla boşluk, kalıntılar veya diğer kusurlar olmaksızın parçadan parçaya tutarlı olması gerekir.Bu yöntem, yüksek mukavemet-ağırlık oranına sahip bileşenler üretir.

 

Dökümler, çeşitli döküm yöntemleriyle elde edilen metal şekillendirici nesnelerdir, yani eritilmiş sıvı metal, önceden hazırlanmış döküm kalıbına dökme, enjeksiyon, emme veya diğer döküm yöntemleriyle ve soğutmadan sonra, öğütme ve sonraki diğer işleme yöntemleriyle enjekte edilir., belirli şekil, boyut ve özelliklerin ortaya çıkan nesnesi.

 

İster döküm ister dövme olsun, ürünün kalitesinden emin olmak için iş parçasının tahribatsız muayenesi gereklidir.Ancak, iki tür iş parçasının farklı iç yapıları nedeniyle, test yöntemleri ve test önlemleri de farklıdır.Dökümde ultrasonik test ile dövme test işlemi arasındaki fark aşağıda açıklanmıştır.

 

Dövmeler nasıl test edilir?Dövme parçaların kusur tespitine giriş.Dövmeler üretilip işlendikten sonra kalite açısından test edilmelidir.Sadece testi geçtikten sonra fabrikadan ayrılabilirler.Dövmeler, yüzey durumu testi ve mekanik özellik testi gibi çeşitli şekillerde test edilir.Önemli parçalar, kilit parçalar veya büyük dövme parçalar için Kimyasal bileşim analizi yapın.
Dövme kusurlarının varlığı, sonraki sürecin işleme kalitesini veya işleme kalitesini etkileyecek ve bazıları dövmelerin performansını ve kullanımını ciddi şekilde etkileyecek ve hatta bitmiş ürünlerin hizmet ömrünü büyük ölçüde azaltacak ve güvenliği tehlikeye atacaktır.Bu nedenle, dövmelerin kalitesini sağlamak veya iyileştirmek için, süreçte kalite kontrolünün güçlendirilmesine ve dövme kusurlarının oluşumunu ortadan kaldırmak için ilgili önlemlerin alınmasına ek olarak, sonraki işlemleri (ısıtma gibi) önlemek için gerekli kalite kontrolleri de yapılmalıdır. işleme, yüzey işleme, soğuk işleme) Ve performans üzerinde kötü etkisi olan kusurlu dövmeler sonraki işleme akacaktır.Kalite kontrolünden sonra, kusurların niteliğine ve kullanım üzerindeki etki derecesine göre, teknik standartları veya kullanım gerekliliklerini karşılamaları için dövme parçalar üzerinde düzeltici önlemler de alınabilir.

Bu nedenle, bir anlamda dövme kalite denetimi, bir yandan dövmelerin kalitesini kontrol etmek ve diğer yandan dövme işleminin kalitesinin korunmasını sağlamak için dövme işlemi için iyileştirme yönünü belirtmektir. dövme için teknik standartların gereksinimlerini karşılar ve tasarım, İşleme ve kullanım gereksinimlerini karşılar.

Dövme kalitesinin denetimi, görünüm kalitesinin ve iç kalitenin denetimini içerir.Görünüm kalite denetimi esas olarak dövme parçaların geometrik boyutu, şekli, yüzey durumu ve diğer öğelerinin denetimine atıfta bulunur;iç kalite denetimi esas olarak dövme parçaların kimyasal bileşiminin, makroskopik yapısının, mikro yapısının ve mekanik özelliklerinin incelenmesini ifade eder.

Özellikle, dövme parçaların görünüm kalite denetimi, dövme parçaların şeklinin ve geometrik boyutlarının çizimlerin gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını, dövme parçaların yüzeyinin kusurlu olup olmadığını, ne tür kusurların olduğunu ve morfolojik özelliklerinin neler olduğunu kontrol etmektir.Yüzey durumunun muayene içeriği genellikle dövme yüzeyinin yüzey çatlakları, kıvrımlar, kırışıklıklar, basınç çukurları, portakal kabuğu, kabarcıklar, yara izleri, korozyon çukurları, çarpmalar, yabancı cisimler, yetersiz dolgu, çukurlar, et eksikliği olup olmadığını kontrol etmektir. , çizikler ve diğer kusurlar.İç kalite denetimi, görünüm kalite denetimi ile bulunamayan bir kalite koşulu olan dövmenin kendi iç kalitesini kontrol etmektir.Sadece dövmenin iç kusurlarını kontrol etmeyi değil, aynı zamanda dövmenin mekanik özelliklerini de kontrol etmeyi içerir.Kimyasal bileşim analizi de yapılmalıdır.İç kusurlar için, iç çatlaklar, büzülme delikleri, gözeneklilik, iri taneler, beyaz noktalar, dendritler, şekle uymayan akış çizgileri ve akış çizgileri olup olmadığını kontrol etmek için düşük büyütmeli muayene, kırılma muayenesi ve yüksek büyütmeli muayene kullanacağız. düzensizlik., akış, kaba taneli halka, oksit film, delaminasyon, aşırı ısınma, aşırı yanma yapısı ve diğer kusurlar.Mekanik özellikler için, esas olarak normal sıcaklıkta çekme mukavemeti, plastisite, tokluk, sertlik, yorulma mukavemeti, yüksek sıcaklıkta ani kopma mukavemeti, yüksek sıcaklıkta dayanıklılık mukavemeti, dayanıklı plastisite ve yüksek sıcaklık sürünme mukavemetini kontrol etmektir.

Dövmeler parça haline getirildikten sonra kullanım sırasındaki stresleri, önemleri ve çalışma koşulları farklıdır ve kullanılan malzemeler ve metalurjik işlemler de farklıdır.Bu nedenle, farklı parçalar yukarıdaki koşullara ve bu bölümün gereksinimlerine göre kategorilere ayrılır., Farklı departmanlar ve farklı standartlar, dövmeleri farklı şekilde sınıflandırır.Ancak ne olursa olsun, dövme parçaların genel kalite denetimi, görünüm kalitesi ve iç kalite denetimi olmak üzere iki tür denetimden ayrılamaz, ancak dövme türleri farklıdır ve özel denetim öğeleri, denetim miktarları ve denetim gereksinimleri farklıdır. ..Örneğin, bazı endüstriyel departmanlar yapısal çelik, paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı çelik dövmeleri inceleme için Sınıf IV'e sınıflandırır.

Dövmeler nasıl test edilir?Dövme kusur tespitine giriş, özel muayene öğeleri, muayene miktarları ve dövmelerin muayene gereksinimleri farklıdır.Örneğin, bazı endüstriyel departmanlar yapısal çelik, paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı çelik dövmeleri muayene için Sınıf IV'e, bazı departmanlar alüminyum alaşımlı dövmeleri ve kalıp dövmelerini kullanımlarına göre muayene için Sınıf III'e, bazı bölümler ise alüminyum alaşımı, Bakır alaşımlı dövme parçalar muayene için Sınıf IV'te sınıflandırılır.

 

 

Ekipmanlarımızdemiryolu tekerlek seti:

Kingrail Parts'ın toplam üretim alanı, 40.000 metrekarelik bir fabrika ve 10.000 metrekarelik depo dahil olmak üzere 55.000 metrekaredir.Üretim tesisi, çelik haddeleme ve döküm hatları, ray elastik klips hatları, balık levha hatları, spike & Bolt hatları, ısıl işlem hattı ve yüzey korozyon önleyici işlem hattının yanı sıra elektro galvanizleme, sıcak galvanizleme ve Dacromet ile donatılmış 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. işleme hatları,Hidrolik tekerlek pres makinesinden hidrolik tekerlek presine, tekerlek pres makinesine, montaj presi makinesine,.Teknik gücümüz güçlü, denetim yöntemi tamamlandı, üretim için ulusal demiryolu standartlarını kesinlikle uygulayabiliriz.

 

Aksın ve tekerleğin montaj basıncı ve bastırarak geçirme işlemi için katı gereksinimler vardır. Maden çarkının iç mesafesi 135313 mm içinde olmalıdır.Maden araçlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak, tekerlek-ray etkileşim kuvvetini ve çalışma direncini azaltmak için, aks muylusunun ve tekerlek dişinin işleme eliptikliği ve eksantrikliği ile muylu koniğinin belirtilen sınırları aşmaması gerekir.

 

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın 2

Sağlayabileceğimiz hizmetler:

1. Demiryolu ürünlerimiz AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB ve diğer standartlara uygundur.

2. Demiryolu bağlantı elemanları ürünlerini numunelerinize veya çizimlerinize göre özelleştirebiliriz.

 

3. Yüksek kaliteli ürünlerle ancak rekabetçi fiyatla Hızlı, Rahat Hizmetler.

 

4. Teslimattan önce her sevkiyat partisi için kalite kontrol prosedürünü tamamlayın.

 

5. Servis sonrası, müşterilerimizden gelen herhangi bir soru için 3 yıla kadar garanti verilebilir.

 

Amacımız, üretimin ihtiyaçlarına göre en optimize çözümü sunarak müşterilerimize hizmet vermek ve memnuniyetini karşılamaktır.

 

 

Tekerlek takımları için kalite kontrol süreçleri:


1. Dinamik dengeleme- Otomatik Stand
2. Elektriksel direnç testi
3. Preslemenin ultrasonik testi
4. Geometrik kontrol - tekerlek setlerinin hacim detaylı ölçümünü veren 4D lazer ölçüm başlığına sahip yeni, benzersiz yeraltı, tam otomatik stant
5. Resmin kalınlık kontrolü.

 

 

dövme muayene

Dövme kusurlarının varlığı, sonraki sürecin işleme kalitesini veya işleme kalitesini etkileyecek ve bazıları dövmelerin performansını ve kullanımını ciddi şekilde etkileyecek ve hatta bitmiş ürünlerin hizmet ömrünü büyük ölçüde azaltacak ve güvenliği tehlikeye atacaktır.Bu nedenle, dövmelerin kalitesini sağlamak veya iyileştirmek için, süreçte kalite kontrolünün güçlendirilmesine ve dövme kusurlarının oluşumunu ortadan kaldırmak için ilgili önlemlerin alınmasına ek olarak, sonraki işlemleri (ısıtma gibi) önlemek için gerekli kalite kontrolleri de yapılmalıdır. işleme, yüzey işleme, soğuk işleme) Ve performans üzerinde kötü etkisi olan kusurlu dövmeler sonraki işleme akacaktır.Kalite kontrolünden sonra, kusurların niteliğine ve kullanım üzerindeki etki derecesine göre, teknik standartları veya kullanım gerekliliklerini karşılamaları için dövme parçalar üzerinde düzeltici önlemler de alınabilir.

Bu nedenle, bir anlamda dövme kalite denetimi, bir yandan dövmelerin kalitesini kontrol etmek ve diğer yandan dövme işleminin kalitesinin korunmasını sağlamak için dövme işlemi için iyileştirme yönünü belirtmektir. dövme için teknik standartların gereksinimlerini karşılar ve tasarım, İşleme ve kullanım gereksinimlerini karşılar.

Dövme kalitesinin denetimi, görünüm kalitesinin ve iç kalitenin denetimini içerir.Görünüm kalite denetimi esas olarak dövme parçaların geometrik boyutu, şekli, yüzey durumu ve diğer öğelerinin denetimine atıfta bulunur;iç kalite denetimi esas olarak dövme parçaların kimyasal bileşiminin, makroskopik yapısının, mikro yapısının ve mekanik özelliklerinin incelenmesini ifade eder.

 

Dövmelerin ısıl işlemini etkileyen faktörler nelerdir?Dövme parçaların üretiminde ve işlenmesinde, dövme parçaların gerekli şekil ve boyutunun sağlanmasının yanı sıra iç performansı da çok önemlidir.İş parçasının kullanımı sırasında ortaya konan performans gereksinimleri karşılandığı sürece, makul dövme işlemleri ve İşlem parametreleri, hammaddelerin organizasyonunu ve performansını etkin bir şekilde iyileştirebilir.Aşağıdakiler, dövme parçaların ısıl işlemini etkileyen faktörlerdir.

① Sütunlu kristalleri kırın, makro segregasyonu iyileştirin, döküm yapıyı dövme yapıya dönüştürün ve malzemenin yoğunluğunu iyileştirmek için uygun sıcaklık ve stres koşulları altında iç boşlukları kaynaklayın;

② Külçe lifli bir yapı oluşturacak şekilde dövülür ve ayrıca haddeleme, ekstrüzyon ve kalıpta dövme yoluyla dövme parçalar makul bir lif yönleri dağılımı elde edebilir;

③ Tanelerin boyutunu ve homojenliğini kontrol edin;

④ İkinci fazın dağılımını iyileştirin (ledeburit içindeki alaşımlı karbürler gibi);

⑤ Kuruluşun deformasyon güçlendirmesi veya deformasyon aşaması dönüşüm güçlendirmesi vb. almasını sağlayın.

Yukarıdaki yapının iyileştirilmesi nedeniyle, dövme parçaların plastisite, darbe tokluğu, yorulma mukavemeti ve kalıcılık özellikleri de iyileştirilir ve daha sonra parçaların nihai ısıl işlemiyle gerekli sertlik, mukavemet ve plastisite elde edilebilir. .verim.

 

Özellikle, dövme parçaların görünüm kalite denetimi, dövme parçaların şeklinin ve geometrik boyutlarının çizimlerin gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını, dövme parçaların yüzeyinin kusurlu olup olmadığını, ne tür kusurların olduğunu ve morfolojik özelliklerinin neler olduğunu kontrol etmektir.Yüzey durumunun muayene içeriği genellikle dövme yüzeyinin yüzey çatlakları, kıvrımlar, kırışıklıklar, basınç çukurları, portakal kabuğu, kabarcıklar, yara izleri, korozyon çukurları, çarpmalar, yabancı cisimler, yetersiz dolgu, çukurlar, et eksikliği olup olmadığını kontrol etmektir. , çizikler ve diğer kusurlar.İç kalite denetimi, görünüm kalite denetimi ile bulunamayan bir kalite koşulu olan dövmenin kendi iç kalitesini kontrol etmektir.Sadece dövmenin iç kusurlarını kontrol etmeyi değil, aynı zamanda dövmenin mekanik özelliklerini de kontrol etmeyi içerir.Kimyasal bileşim analizi de yapılmalıdır.İç kusurlar için, iç çatlaklar, büzülme delikleri, gözeneklilik, iri taneler, beyaz noktalar, dendritler, şekle uymayan akış çizgileri ve akış çizgileri olup olmadığını kontrol etmek için düşük büyütmeli muayene, kırılma muayenesi ve yüksek büyütmeli muayene kullanacağız. düzensizlik., akış, kaba taneli halka, oksit film, delaminasyon, aşırı ısınma, aşırı yanma yapısı ve diğer kusurlar.Mekanik özellikler için, esas olarak normal sıcaklıkta çekme mukavemeti, plastisite, tokluk, sertlik, yorulma mukavemeti, yüksek sıcaklıkta ani kopma mukavemeti, yüksek sıcaklıkta dayanıklılık mukavemeti, dayanıklı plastisite ve yüksek sıcaklık sürünme mukavemetini kontrol etmektir.

Dövmeler parça haline getirildikten sonra kullanım sırasındaki stresleri, önemleri ve çalışma koşulları farklıdır ve kullanılan malzemeler ve metalurjik işlemler de farklıdır.Bu nedenle, farklı parçalar yukarıdaki koşullara ve bu bölümün gereksinimlerine göre kategorilere ayrılır., Farklı departmanlar ve farklı standartlar, dövmeleri farklı şekilde sınıflandırır.Ancak ne olursa olsun, dövme parçaların genel kalite denetimi, görünüm kalitesi ve iç kalite denetimi olmak üzere iki tür denetimden ayrılamaz, ancak dövme türleri farklıdır ve özel denetim öğeleri, denetim miktarları ve denetim gereksinimleri farklıdır. ..Örneğin, bazı endüstriyel departmanlar yapısal çelik, paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı çelik dövmeleri muayene için Sınıf IV'e, bazı departmanlar alüminyum alaşımlı dövmeleri ve kalıp dövmelerini kullanımlarına göre muayene için Sınıf III'e, bazı bölümler ise alüminyum alaşımı, Bakır alaşımlı dövme parçalar muayene için Sınıf IV'te sınıflandırılır.


Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın 3

 

Sağlayabileceğimiz demiryolu parçaları ürünleri:

1, Raylı Spike Serisi: Raylı Vidalı Spike, raylı Köpek Spike, raylı Elastik Başak vb.

2, Palet Cıvatası serisi: Palet Cıvatası, Segment Cıvatası, Metro Cıvatası, Tünel Cıvatası, Altıgen Cıvata, Kare Cıvata, Turnout Cıvatası, Balık Kuyruğu Cıvatası, T cıvatası vb.

3, Ray Klipsi serisi: Nabla ray Klipsi, Elastik ray Klipsi, SKL rayı Gerginlik Kelepçesi, O ray Klipsi, Gösterge Kilidi Klipsi vb.

4, Çelik Raylar serisi: Demiryolu rayları, Vinç Rayları, Madencilik Rayları, Üst Raylar, vb.

5, Çelik raylı tekerlekler serisi: Tren Tekerlekleri, Vinç Tekerlekleri, Hi-ray araç tekerlekleri, vb.

6, Diğer malzemeler ve aksesuarlar: Ray Gösterge İzolatörü, ray lastik Pedi, ray Balık plakası, Somun, ray Plastik Dübel, ray Bağlantı plakası, Yaylı Pul, Düz Pul, Dökme Demir Ekleme, Sürünme Önleyici, ray Gösterge Çubuğu vb.

Madencilik Arabası 762mm Parça Göstergesi ISO Sertifikası için Demiryolu Tekerlek Seti Kullanın 4
Neden bizi seçmelisiniz:

1. Şirket, sektörde lider konumdadır ve SGS-ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikası ve CRCC sertifikası almıştır.Kalite garantilidir.

2. 8 profesyonel satış personelimiz ve 60'tan fazla profesyonel mühendisimiz var.Demiryolu özelleştirilmiş ürünleriniz için profesyonel ve hızlı öneriler ve teklifler sağlayabilir

3. Ma'anshan bir liman şehridir.Size daha hızlı nakliye hizmetleri sağlayabiliriz

4. 20 yıllık üretim ve satış tecrübesi.Her türlü satış sonrası sorunları sizin için zamanında halledin.

 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: kelly

Tel: +8615215554137

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)