Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerDemiryolu Tekerlek Seti

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti
Casting Steel Train Wheel Set For Mining Cart 650mm 450mm Size OEM
Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti

Büyük resim :  Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: 350mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet / Yıl

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti

Açıklama
Uygulanabilir Endüstriler:: Makine Tamirhaneleri, Enerji ve Madencilik Üretim Yöntemi: Döküm ve Dövme
İşleme: Takım-Hammadde-Dövme-İşleme-Muayene iz (mm):: 400 600 1450 1000
Boy:: 350 mm, 300 mm, 450 mm, 650 mm müşteriye özel Boyutlar (U x G x Y) (mm):: Müşterinin çizimine göre
Vurgulamak:

Tren Tekerlek Seti 650mm

,

Tren Tekerlek Seti 450mm

,

OEM Tren Tekerlek Seti

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti

 

Vagon için Döküm Çelik Katı Tekerlek Uygulanan Çin Marka Fabrikası Tedarik Dökme Demir Cevheri Madenciliği Sepeti Tekerlek Seti

Maden çarkı çifti, kömür madeni taşıma makinelerinde savunmasız bir bileşendir. Maden arabasının temel bilgi yarışması, hizmet ömrünü artırmak için bir süre kullanımdan sonra demonte edilmeli ve onarılmalıdır. Kömür madenciliği endüstrisinin sürekli genişlemesiyle, geleneksel manuel sökme işlemi, artık üretim gereksinimlerini karşılamıyor.Maden arabasının profesyonel bilgisi için sökme makinesinin tasarımının iyileştirilmesi zorunludur.

 

Maden çarkı seti malzemesi: Genel olarak iki çeşit dökme çelik ve dökme demir vardır.Dökme çelik maden çarkı seti, dökme demir maden çarkı setinden daha büyük bir taşıma kapasitesine ve daha uzun bir deneme ömrüne sahiptir.300, 600 gauge ve 350 çaplı orta kömür madeni çarkları, dökme çelik malzemeler ve dökme demir malzemelerin çeşitli özellikleri olan 600 gauge maden çarkları gibi çeşitli maden arabaları ve maden çarkı çiftleri üretebilir ve işleyebilir.Madencilik çarkları, çeşitli maden arabaları ve maden çarkı çiftleri üretebilir ve işleyebilir.

 

Madencilik çarkı çifti ile ilgili parametreler

Adı: 1 ton orta kömürlü sabit kutu tipi maden arabası, 1 tonluk sabit kutu tipi maden arabası, 1.5 tonluk sabit kutu tipi maden arabası, 3 tonluk alttan boşaltmalı maden arabası

Model: MG-1.1-6A, MG-1.1-6B, MG-1.7-6, MG-3.3

 

Hacim (metreküp): 1.1, 1.1, 1.7, 3.3

Yük kapasitesi (kg): 1800, 1800, 2700, 4000

Gösterge (mm): 600, 600, 600, 600

Tekerlek çapı (mm): 300, 300, 350, 350.

 

Mekanik aşınmayı azaltın ve çalışma direncini azaltın:
Maden çarkının çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belirli bir boşluk bırakılır. Ray ile temas eden sırt yüzeyi, tekerlek çifti boyunca hareket ederken merkezde kalacak şekilde incelir. mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır. Maden çarkının çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belirli bir boşluk bırakılır. tekerlek çiftinin pist boyunca ilerlerken merkezde kalmasını sağlayarak mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır.

 

Maden çarkı çifti için kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün kalitesini doğrudan etkiler.Maden çarkları genellikle dökme çelik ve dökme demirden yapılır.Dökme çelik maden çarkları, dökme demir maden çarklarından daha büyük taşıma kapasitesine ve daha uzun deneme ömrüne sahiptir.Çeşitli maden arabaları ve maden tekerlek çiftleri üretebilir ve işleyebilir.

 

Maden çarkı gelecek için çok iyi bir geleceğe sahip. Bilim ve teknolojinin sürekli gelişimi ile, maden çarkının sökme makinesinin gelişimi daha hızlı ve daha hızlı olacak ve kaçınılmaz olarak yüksek performans, yüksek hassasiyet, yüksek teknolojiye doğru gelişecektir. hız, yüksek esneklik ve modülerleştirme.

 

Mineral aracın rayla temas halinde olan kısmı, aynı dingil üzerine sıkıca bastırılan iki sol ve sağ tekerlekten oluşmaktadır. Tekerlek çiftinin rolü, ray üzerindeki vagonların ray üzerinde çalışmasını ve yönlendirilmesini sağlamak, her türlü koşula karşı koyabilmektir. vagonlardan gelen statik ve dinamik yükleri, raya aktarmak ve düz olmayan hattın oluşturduğu yükü vagon parçalarına aktarmak.Ek olarak, mineral araçların sürüşü ve frenlenmesi de tekerlek takımı aracılığıyla çalışır.

 

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti 0

Maden Madenciliği İtme Arabası Tren Tekerleği Giriş

Vagon için Döküm Çelik Katı Tekerlek Uygulanan Çin Marka Fabrikası Tedarik Dökme Demir Cevheri Madenciliği Sepeti Tekerlek Seti

Demiryolu Tekerlek Seti
1. malzeme: dökme çelik veya dökme demir
2. oluşturan: iki tekerlek, bir aks, dört yatak ve diğer parçalar
3. yükleme kapasitesi: 1-25 ton, her biri tamam zmwm02
4. tekerlek setleri göstergesi: 600mm, 762mm, 900mm, vb.
5. tekerlek tipi: içi boş tekerlek takımları ve katı tekerlek takımları
6. tekerleklerin çapı: 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm
7. aksın malzemesi: 45# çelik veya Q235
8. her bir tekerleğin rulman miktarı: iki
9. yatağın malzemesi: LYC32212, konik makaralı rulman, sabit bilyalı rulman
10. ağırlık: 70kg

 

Maden çarkı çiftinin üç avantajı:
Yeni madencilik tekerlek çifti, madencilik araba aksesuarlarının önemli bileşenlerinden biridir.Maden arabası, kömür madeni üretimi için vazgeçilmez bir ekipmandır ve maden arabasının rolünü iyi oynayabilmesi için birçok maden arabası aksesuarıyla birlikte kullanılması gerekir.China Coal sadece üretmekle kalmaz Maden arabaları aksesuar üretimi için aynı yüksek kalite ve düşük fiyattadır, bu nedenle güvenle satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Şimdi editör, yeni ve eski müşterilerin referansı için yeni madencilik çarkının üç ana ürün avantajını tanıtacak.
Yeni maden çarkları üç ana ürün avantajına sahiptir
(1) M-şekilli contalar kullanılır.M-şekilli conta birleşik tiptir ve muylu ile yakın teması korumak için ana dudağın içine bir yay yerleştirilmiştir ve dudağın aşınmasından kaynaklanan boşluğu otomatik olarak telafi edebilir.Ana ve yardımcı dudaklar, su ve kömür çamurunun daldırılmasını etkili bir şekilde önleyebilen ve mükemmel toz geçirmezlik ve su geçirmezlik özelliklerine sahip olan dışa dönüktür.
(2) ma serisi maden arabasının özel yatağı kabul edilir.Rulman, yatağın radyal boşluğunu artırmak için geniş çaplı çelik bilyeler kullanır ve yüksek mukavemet ve iyi tokluğa sahip tek taraflı açık naylon kafes kullanır.Laboratuvar testlerine göre, dönme direnci sıradan rulmanlarınkinin sadece 1/5'i kadardır ve tutukluk önleme ömrü, sıradan rulmanların 615 katından fazladır.
(3) M-şekilli conta, kömür balçık ve kömür tozunun girmesini etkili bir şekilde önleyebilir.Uzun bir çalışma süresinden sonra kömür tozu ve çamur suyu yavaş yavaş yatağa girdiğinde, maden arabası için özel yatağın mükemmel sıkışma önleme performansı nedeniyle tekerlek hala normal şekilde çalışabilir, böylece yeni maden çarkının hizmet ömrü set, eski yapı tekerlek setinden 3 kat daha uzundur Yukarıda, çalışan maden arabasının sürtünme katsayısı etkili bir şekilde azaltılır.Yeni tekerlek setinin avantajları Yeni maden tekerlek setinin su geçirmezlik ve toz geçirmezlik özelliklerinin iyileştirilmesi nedeniyle, hizmet ömrü yaklaşık 015a'dan 1a'dan fazlaya çıkarıldı ve yeni tekerlek setinin bakım, onarım çalışmaları ve bakım maliyetleri de arttı. büyük ölçüde azaltılmıştır.Mincart'ın her aracın bakım maliyetlerinde yaklaşık 200 yuan/a tasarruf sağlayabileceği ve bakım işçilerinin emek yoğunluğunu iyileştirebileceği tahmin edilmektedir.

 

Teknik özellikler:
Tekerlek profil çapları (mm) 500-1.350
Aks uzunluğu (mm) 1.250-2.500
Hız aralığı (rpm) 1,5-300
Ana motor gücü (kw) 55
Ana eksen beslemeleri (mm/dak) 7.5
anahtar kelimeler tekerlek takımı
İsim Vagon için Döküm Çelik Katı Tekerlek Uygulanan Çin Marka Fabrikası Tedarik Dökme Demir Cevheri Madenciliği Sepeti Tekerlek Seti
Taşıma Paketi Ahşap Paket veya Çıplak
Marka Kral Ray
Menşei Anhui, Çin
Üretim kapasitesi 1000 Takım/Ay

 

Maden Madenciliği İtme Arabası Tren Tekerleği Parametresi

Vagon için Döküm Çelik Katı Tekerlek Uygulanan Çin Marka Fabrikası Tedarik Dökme Demir Cevheri Madenciliği Sepeti Tekerlek Seti

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti 1

 

Tekerlek takımı imalatı:
1. Yük vagonları
2. Yolcu vagonları
3. Lokomotifler
4. Tramvaylar
5. Dizel-Elektrikli Trenler
6. Dar hatlı trenler
7. Ray bakımı için özel araçlar.

 

Aralarında minecart çiftinin de minecart aksesuarlarından biri olduğu pek çok minecart aksesuarı vardır.Aşağıdaki, minecart çiftinin ne olduğuna ilişkin bir giriştir.Maden çarkının iç tarafında bir çember vardır ve çember ile ray arasında belli bir boşluk vardır.Tekerlek ve ray ile temas halinde olan sırt yüzeyi konikleştirilmiştir, bu da pist boyunca çalışırken tekerlek setini merkezde tutar, mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır.
Maden tekerlek çifti yükleyicisinin montajı ve demontajı, maden tekerlek çifti sökme ve montajı olan ekipmanın yardımını gerektirir.Maden çarkı çifti demontajı ve montajı, çeşitli maden çarkı çiftlerinin demontajı ve montajı için uygundur.Maden arabası tamir departmanları ve maden çarkı üretim birimleri için ideal tekerlek takımı montaj ve bakım ekipmanıdır.

Kömür madenlerinde kömür, cevher, atık kaya vb. dökme malzemeleri taşıyan dar hatlı demiryolu taşıma araçları genellikle lokomotif veya vinçlerle çekilir.Maden kamyonları, maden kapısını şarj etmek için kullanılabilir.Madencilik aracını kurmadan önce, maden aracının kurulum konumunu kontrol edin, ray döşeme durumunu, iki rayın paralelliğinin ve düzlüğünün gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol edin ve gerekirse ayarlayın.Hat rayının üst kısmı aynı seviyede olmalı ve uzunluk yönünde izin verilen hata metre başına 1 mm'yi ve 10m 3 mm'yi geçmemelidir.Sol ve sağ yönlerde karşılık gelen ölçüm noktalarının hatasının 2 mm'yi geçmemesine izin verilir.Dikkatli bir incelemeden sonra, kurulum gereksinimlerine göre, maden arabasının tekerlek takımının merkez hattının ve rayın merkez hattının çakıştığından emin olun.

Deneme çalışması sırasında, maden tekerlek çifti ile palet arasında sürtünme olup olmadığını gözlemleyin ve maden arabasının hasar görmesini önlemek için zamanında müdahale edin.Deneme operasyonu sırasında, maden arabasının eğim boyunca kaydıktan ve başka bir maden arabasıyla çarpıştıktan sonra eğilip bükülmediğini, raydan çıkıp çıkmadığını veya devrildiğini gözlemleyin.Deneme operasyonu sırasında, maden arabası paletlerinin birbiriyle çarpışıp çarpışmadığını, birbirine müdahale edip etmediğini ve eğrilik yarıçapından geçerken rayları kemirip kemirdiğini gözlemleyin.

Tek kelimeyle, maden araba aksesuarlarının özellikleri yüksek üretim verimliliği, düşük emek yoğunluğu, basit kullanım, madencilik araba aksesuarları yok, madencilik araba aksesuarları yok.

 

Ekipmanlarımızdemiryolu tekerlek seti:

Kingrail Parts'ın toplam üretim alanı, 40.000 metrekarelik bir fabrika ve 10.000 metrekarelik depo dahil olmak üzere 55.000 metrekaredir.Üretim tesisi, çelik haddeleme ve döküm hatları, ray elastik klips hatları, balık levha hatları, spike & Bolt hatları, ısıl işlem hattı ve yüzey korozyon önleyici işlem hattının yanı sıra elektro galvanizleme, sıcak galvanizleme ve Dacromet ile donatılmış 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. işleme hatları,Hidrolik tekerlek pres makinesinden hidrolik tekerlek presine, tekerlek pres makinesine, montaj presi makinesine,.Teknik gücümüz güçlü, denetim yöntemi tamamlandı, üretim için ulusal demiryolu standartlarını kesinlikle uygulayabiliriz.

 

Aksın ve tekerleğin montaj basıncı ve bastırarak geçirme işlemi için katı gereksinimler vardır. Maden çarkının iç mesafesi 135313 mm içinde olmalıdır.Maden araçlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak, tekerlek-ray etkileşim kuvvetini ve çalışma direncini azaltmak için, aks muylusunun ve tekerlek dişinin işleme eliptikliği ve eksantrikliği ile muylu koniğinin belirtilen sınırları aşmaması gerekir.

 

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti 2

Sağlayabileceğimiz hizmetler:

1. Demiryolu ürünlerimiz AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB ve diğer standartlara uygundur.

2. Demiryolu bağlantı elemanları ürünlerini numunelerinize veya çizimlerinize göre özelleştirebiliriz.

 

3. Yüksek kaliteli ürünlerle ancak rekabetçi fiyatla Hızlı, Rahat Hizmetler.

 

4. Teslimattan önce her sevkiyat partisi için kalite kontrol prosedürünü tamamlayın.

 

5. Servis sonrası, müşterilerimizden gelen herhangi bir soru için 3 yıla kadar garanti verilebilir.

 

Amacımız, üretimin ihtiyaçlarına göre en optimize çözümü sunarak müşterilerimize hizmet vermek ve memnuniyetini karşılamaktır.

 

 

Tekerlek takımları için kalite kontrol süreçleri:


1. Dinamik dengeleme- Otomatik Stand
2. Elektriksel direnç testi
3. Preslemenin ultrasonik testi
4. Geometrik kontrol - tekerlek setlerinin hacim detaylı ölçümünü veren 4D lazer ölçüm başlığına sahip yeni, benzersiz yeraltı, tam otomatik stant
5. Resmin kalınlık kontrolü.
Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti 3

 

Sağlayabileceğimiz demiryolu parçaları ürünleri:

1, Raylı Spike Serisi: Raylı Vidalı Spike, raylı Köpek Spike, raylı Elastik Başak vb.

2, Palet Cıvatası serisi: Palet Cıvatası, Segment Cıvatası, Metro Cıvatası, Tünel Cıvatası, Altıgen Cıvata, Kare Cıvata, Turnout Cıvatası, Balık Kuyruğu Cıvatası, T cıvatası vb.

3, Ray Klipsi serisi: Nabla ray Klipsi, Elastik ray Klipsi, SKL rayı Gerginlik Kelepçesi, O ray Klipsi, Gösterge Kilidi Klipsi vb.

4, Çelik Raylar serisi: Demiryolu rayları, Vinç Rayları, Madencilik Rayları, Üst Raylar, vb.

5, Çelik raylı tekerlekler serisi: Tren Tekerlekleri, Vinç Tekerlekleri, Hi-ray araç tekerlekleri, vb.

6, Diğer malzemeler ve aksesuarlar: Ray Gösterge İzolatörü, ray lastik Pedi, ray Balık plakası, Somun, ray Plastik Dübel, ray Bağlantı plakası, Yaylı Pul, Düz Pul, Dökme Demir Ekleme, Sürünme Önleyici, ray Gösterge Çubuğu vb.

Madencilik Arabası 650mm 450mm Boyut OEM için Döküm Çelik Tren Tekerlek Seti 4
Neden bizi seçmelisiniz:

1. Şirket, sektörde lider konumdadır ve SGS-ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikası ve CRCC sertifikası almıştır.Kalite garantilidir.

2. 8 profesyonel satış personelimiz ve 60'tan fazla profesyonel mühendisimiz var.Demiryolu özelleştirilmiş ürünleriniz için profesyonel ve hızlı öneriler ve teklifler sağlayabilir

3. Ma'anshan bir liman şehridir.Size daha hızlı nakliye hizmetleri sağlayabiliriz

4. 20 yıllık üretim ve satış tecrübesi.Her türlü satış sonrası sorunları sizin için zamanında halledin.

 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. kelly Wang

Tel: 008615215554137

Faks: 86-555-2842689

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)