Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerDemiryolu Tekerlek Seti

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut
OEM Railway Wheel Set , Truck Railroad Wheels Cast Iron Material 350mm 300mm Size
OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut

Büyük resim :  OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: 350mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet / Yıl

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut

Açıklama
Uygulanabilir Endüstriler:: Makine Tamirhaneleri, Enerji ve Madencilik Üretim Yöntemi: Döküm ve Dövme
İşleme: Takım-Hammadde-Dövme-İşleme-Muayene iz (mm):: 400 600 1450 1000
Boyut:: 350 mm, 300 mm, 450 mm, 650 mm müşteriye özel Boyutlar (U x G x Y) (mm):: Müşterinin çizimine göre
Vurgulamak:

350mm Demiryolu Tekerlek Seti

,

300mm Demiryolu Tekerlek Seti

,

OEM Kamyon Demiryolu Tekerlekleri

Özelleştirilebilir Mukavemet Yükleme Dökme Demir veya Dökme Çelik Madeni Araba Tekerlek Seti/Kömür Madenciliği Vagon Tekerleği

Mekanik aşınmayı azaltın ve çalışma direncini azaltın
Maden çarkının çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belirli bir boşluk bırakılır. Ray ile temas eden sırt yüzeyi, tekerlek çifti boyunca hareket ederken merkezde kalacak şekilde incelir. mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır. Maden çarkının çarkının iç tarafında bir jant vardır ve jant ile ray arasında belirli bir boşluk bırakılır. tekerlek çiftinin pist boyunca ilerlerken merkezde kalmasını sağlayarak mekanik aşınmayı azaltır ve çalışma direncini azaltır.

 

Maden çarkı çifti, kömür madeni taşıma makinelerinde savunmasız bir bileşendir. Maden arabasının temel bilgi yarışması, hizmet ömrünü artırmak için bir süre kullanımdan sonra demonte edilmeli ve onarılmalıdır. Kömür madenciliği endüstrisinin sürekli genişlemesiyle, geleneksel manuel sökme işlemi, artık üretim gereksinimlerini karşılamıyor.Maden arabasının profesyonel bilgisi için sökme makinesinin tasarımının iyileştirilmesi zorunludur.

 

Özelleştirilebilir Mukavemet Yükleme Dökme Demir veya Dökme Çelik Madeni Araba Tekerlek Seti/Kömür Madenciliği Vagon Tekerleği

Maden çarkı gelecek için çok iyi bir geleceğe sahip. Bilim ve teknolojinin sürekli gelişimi ile, maden çarkının sökme makinesinin gelişimi daha hızlı ve daha hızlı olacak ve kaçınılmaz olarak yüksek performans, yüksek hassasiyet, yüksek teknolojiye doğru gelişecektir. hız, yüksek esneklik ve modülerleştirme.

 

Mineral aracın rayla temas halinde olan kısmı, aynı dingil üzerine sıkıca bastırılan iki sol ve sağ tekerlekten oluşmaktadır. Tekerlek çiftinin rolü, ray üzerindeki vagonların ray üzerinde çalışmasını ve yönlendirilmesini sağlamak, her türlü koşula karşı koyabilmektir. vagonlardan gelen statik ve dinamik yükleri, raya aktarmak ve düz olmayan hattın oluşturduğu yükü vagon parçalarına aktarmak.Ek olarak, mineral araçların sürüşü ve frenlenmesi de tekerlek takımı aracılığıyla çalışır.

 

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut 0

Maden Madenciliği İtme Arabası Tren Tekerleği Giriş

Özelleştirilebilir Mukavemet Yükleme Dökme Demir veya Dökme Çelik Madeni Araba Tekerlek Seti/Kömür Madenciliği Vagon Tekerleği

Demiryolu Tekerlek Seti
1. malzeme: dökme çelik veya dökme demir
2. oluşturan: iki tekerlek, bir aks, dört yatak ve diğer parçalar
3. yükleme kapasitesi: 1-25 ton, her biri tamam zmwm02
4. tekerlek setleri göstergesi: 600mm, 762mm, 900mm, vb.
5. tekerlek tipi: içi boş tekerlek takımları ve katı tekerlek takımları
6. tekerleklerin çapı: 300 mm, 350 mm, 400 mm, 450 mm
7. aksın malzemesi: 45# çelik veya Q235
8. her bir tekerleğin rulman miktarı: iki
9. yatağın malzemesi: LYC32212, konik makaralı rulman, sabit bilyalı rulman
10. ağırlık: 70kg

 

Teknik özellikler:
Tekerlek profil çapları (mm) 500-1.350
Aks uzunluğu (mm) 1.250-2.500
Hız aralığı (rpm) 1,5-300
Ana motor gücü (kw) 55
Ana eksen beslemeleri (mm/dak) 7.5
anahtar kelimeler tekerlek takımı
İsim Vagon için Döküm Çelik Katı Tekerlek Uygulanan Çin Marka Fabrikası Tedarik Dökme Demir Cevheri Madenciliği Sepeti Tekerlek Seti
Taşıma Paketi Ahşap Paket veya Çıplak
Marka Kral Ray
Menşei Anhui, Çin
Üretim kapasitesi 1000 Takım/Ay

Maden Madenciliği İtme Arabası Tren Tekerleği Parametresi

Özelleştirilebilir Mukavemet Yükleme Dökme Demir veya Dökme Çelik Madeni Araba Tekerlek Seti/Kömür Madenciliği Vagon Tekerleği

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut 1

 

Tekerlek takımı imalatı:
1. Yük vagonları
2. Yolcu vagonları
3. Lokomotifler
4. Tramvaylar
5. Dizel-Elektrikli Trenler
6. Dar hatlı trenler
7. Ray bakımı için özel araçlar.

 

Dövme sonrası jant dövmelerinin organizasyonel durumu nedir?Jant dövmelerinin dövülmesi esas olarak ısıtma, deformasyon ve soğutma süreçlerinden geçer.Jant dövmeleri, aşağıdaki iki noktada özetlenen jant dövmelerinin malzeme bileşimi ve boyutuna bağlı olarak farklı organizasyon durumları gösterir.
1. Büyük jant dövmelerinin organizasyonel durumu

Bu tür dövme çarklar genellikle çelik külçelerin doğrudan dövülmesiyle oluşturulur.Yüksek ısıtma süreleri (6 veya daha fazla yangın), eşit olmayan deformasyon, büyük kesit farklılıkları ve dövme sırasında yüksek derecede malzeme alaşımı nedeniyle, büyük tekerlek dövme parçalarının en belirgin özellikleri yüksek artık hidrojen içeriği ve ciddi yapıdaki eşitsizlik derecesi.Büyük dövme dövme parçaların performansını etkileyen önemli bir faktör olan varlık (karışık kristal fenomeni), bu nedenle büyük dövme dövme parçaların ısıl işlem proses tasarımında da çözülmesi gereken bir problemdir.

2. Küçük ve orta boy jant dövmelerinin organizasyonel durumu

Bu tür tekerlek dövmeleri, esas olarak haddelenmiş profillerin kütüklerinin kalıpta dövülmesiyle oluşturulur.Ötektoid altı çelik için (orta karbonlu çelik, orta karbonlu düşük alaşımlı yapısal çelik), son dövme işleminden sonra oda sıcaklığına hava ile soğutulduğunda, kaba ve masif ferrit ve Lamellar perlit yapısı;ötektoid üstü çelik, özellikle yüksek karbonlu yüksek alaşımlı çelik için, son dövme işleminden sonra, yavaş soğutma genellikle nispeten kaba tavlanmış bir yapı elde edebilir.Ek olarak, dövme çarkların şekil ve kesitlerindeki farklılık ve kontrol edilemeyen soğutma nedeniyle yapı genellikle düzensizdir.Aynı zamanda, sıcaklık stresinin (termal stres olarak da bilinir) ve organizasyonel stresin etkisinden dolayı, tekerlek dövme işleminde artık iç stres oluşacaktır, bu nedenle ısıl işlemle muamele edilmelidir.İyileştirin ve ortadan kaldırın.

Jant dövme parçaların ısıl işlemi, dövme dövme parçaların tipine ve kullanılan hammaddelere göre ısıl işlem proses parametrelerini makul bir şekilde formüle etmektir.Esas olarak ısıtma sıcaklığı, tutma süresi ve soğutma hızı ve tamamen koordine ısıtma teknolojisi ve soğutma teknolojisi, yani ısıtma ekipmanı, ısıtma hızı, ısıtma atmosferi ve soğutma cihazı, soğutma ortamı, metalografik yapıyı, mekanik özellikleri ve tekerleğin gereksinimlerini elde etmek için dövme.Performansı kullanın.Malzemenin potansiyelini tam olarak kullanmak ve ısıl işlem kusurlarını (deformasyon, dekarburizasyon, çatlaklar ve anormal yapı vb.) önlemek için ısıl işlem, dövme dövme parçalar için çok önemli ve vazgeçilmez bir işleme prosedürüdür.

Hemen hemen tüm soğuk, yumuşak ve sıcak dövme parçaların nitelikli parçalar haline gelmesi için ısıl işleme tabi tutulması gerekir.Isıl işlem teknolojisinin seviyesi, parçaların performansının, doğruluğunun, kararlılığının ve hizmet ömrünün garanti edilmesinde ve iyileştirilmesinde belirleyici bir rol oynar;Aynı zamanda, hammaddeler, ısıtma, Dövme işlemi ve soğutma da tekerlek dövme ürünlerinin ısıl işlem kalitesini etkiler ve ikisi yakından ilişkilidir ve ayrılmaz.

Dövme sonrası jant dövmelerinin organizasyonel durumu nedir?Jant dövme ısıl işlemi, katı metalin gerekli mekanik özellikleri ve performansı elde etmek için ısıtma, ısıl koruma ve soğutma yöntemleriyle iç yapısını değiştirdiği bir işlemdir.

 

Ekipmanlarımızdemiryolu tekerlek seti:

Kingrail Parts'ın toplam üretim alanı, 40.000 metrekarelik bir fabrika ve 10.000 metrekarelik depo dahil olmak üzere 55.000 metrekaredir.Üretim tesisi, çelik haddeleme ve döküm hatları, ray elastik klips hatları, balık levha hatları, spike & Bolt hatları, ısıl işlem hattı ve yüzey korozyon önleyici işlem hattının yanı sıra elektro galvanizleme, sıcak galvanizleme ve Dacromet ile donatılmış 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. işleme hatları,Hidrolik tekerlek pres makinesinden hidrolik tekerlek presine, tekerlek pres makinesine, montaj presi makinesine,.Teknik gücümüz güçlü, denetim yöntemi tamamlandı, üretim için ulusal demiryolu standartlarını kesinlikle uygulayabiliriz.

 

Aksın ve tekerleğin montaj basıncı ve bastırarak geçirme işlemi için katı gereksinimler vardır. Maden çarkının iç mesafesi 135313 mm içinde olmalıdır.Maden araçlarının sorunsuz çalışmasını sağlamak, tekerlek-ray etkileşim kuvvetini ve çalışma direncini azaltmak için, aks muylusunun ve tekerlek dişinin işleme eliptikliği ve eksantrikliği ile muylu koniğinin belirtilen sınırları aşmaması gerekir.

 

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut 2

Sağlayabileceğimiz hizmetler:

1. Demiryolu ürünlerimiz AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB ve diğer standartlara uygundur.

2. Demiryolu bağlantı elemanları ürünlerini numunelerinize veya çizimlerinize göre özelleştirebiliriz.

 

3. Yüksek kaliteli ürünlerle ancak rekabetçi fiyatla Hızlı, Rahat Hizmetler.

 

4. Teslimattan önce her sevkiyat partisi için kalite kontrol prosedürünü tamamlayın.

 

5. Servis sonrası, müşterilerimizden gelen herhangi bir soru için 3 yıla kadar garanti olabilir.

 

Amacımız, üretimin ihtiyaçlarına göre en optimize çözümü sunarak müşterilerimize hizmet vermek ve memnuniyetini karşılamaktır.

 

 

Tekerlek takımları için kalite kontrol süreçleri:


1. Dinamik dengeleme- Otomatik Stand
2. Elektriksel direnç testi
3. Presin ultrasonik testi
4. Geometrik kontrol - tekerlek setlerinin hacim detaylı ölçümünü veren 4D lazer ölçüm başlığına sahip yeni, benzersiz yeraltı, tam otomatik stant
5. Resmin kalınlık kontrolü.
OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut 3

 

Sağlayabileceğimiz demiryolu parçaları ürünleri:

1, Raylı Spike Serisi: Raylı Vidalı Spike, raylı Köpek Spike, raylı Elastik Başak vb.

2, Palet Cıvatası serisi: Palet Cıvatası, Segment Cıvatası, Metro Cıvatası, Tünel Cıvatası, Altıgen Cıvata, Kare Cıvata, Turnout Cıvatası, Balık Kuyruğu Cıvatası, T cıvatası vb.

3, Ray Klipsi serisi: Nabla ray Klipsi, Elastik ray Klipsi, SKL rayı Gerginlik Kelepçesi, O ray Klipsi, Gösterge Kilidi Klipsi vb.

4, Çelik Raylar serisi: Demiryolu rayları, Vinç Rayları, Madencilik Rayları, Üst Raylar, vb.

5, Çelik raylı tekerlekler serisi: Tren Tekerlekleri, Vinç Tekerlekleri, Hi-ray araç tekerlekleri, vb.

6, Diğer malzemeler ve aksesuarlar: Ray Gösterge İzolatörü, ray lastik Pedi, ray Balık plakası, Somun, ray Plastik Dübel, ray Bağlantı plakası, Yaylı Pul, Düz Pul, Dökme Demir Ekleme, Sürünme Önleyici, ray Gösterge Çubuğu vb.

OEM Demiryolu Tekerlek Seti, Kamyon Demiryolu Tekerlekleri Dökme Demir Malzeme 350mm 300mm Boyut 4
Neden bizi seçmelisiniz:

1. Şirket, sektörde lider konumdadır ve SGS-ISO9001: 2008 kalite sistem sertifikası ve CRCC sertifikası almıştır.Kalite garantilidir.

2. 8 profesyonel satış personelimiz ve 60'tan fazla profesyonel mühendisimiz var.Demiryolu özelleştirilmiş ürünleriniz için profesyonel ve hızlı öneriler ve teklifler sağlayabilir

3. Ma'anshan bir liman şehridir.Size daha hızlı nakliye hizmetleri sağlayabiliriz

4. 20 yıllık üretim ve satış tecrübesi.Her türlü satış sonrası sorunları sizin için zamanında halledin.

 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. kelly Wang

Tel: 008615215554137

Faks: 86-555-2842689

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)