Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Alaşımlı Jantlar

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

Sertifika
Çin Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM
Heat Treatment Forged Aluminum Alloy Wheels T6 Material 0.01mm Tolerance ODM
Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

Büyük resim :  Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kingrail
Sertifika: ISO
Model numarası: KR-TF-03
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: standart ihracat paketi veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: 1-30 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000ton

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

Açıklama
Standart:: AISI, GB, ASTM, DIN İşleme Toleransı: 0.005mm-0.01mm-0.1mm
Malzeme: Alaşımlı Çelik/ASTM 148 İşlem: Sıcak Dövme,Soğuk Dövme,Sıcak Dövme
Kalıplama Stili: dövme Yüzey İşlem: Parlatma, Kaplama, Toz Boya, Sıcak Galvanizleme,
Vurgulamak:

T6 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar

,

0.01mm Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar

,

ODM Dövme Alüminyum Jantlar

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

 

özellikleriEloksal teknolojisine sahip hassas işleme T6 ısıl işlem dövme Alüminyum Alaşımlı Jant

Dövme tekerlek anotlama teknolojisi, Hamann-Motorsport'un en son hafif alüminyum alaşımlı jant üretim teknolojisidir.Bu yeni dövme teknolojisini kullanmak, geleneksel döküm jantlara kıyasla alüminyum alaşımlı jantların ağırlığını %38'den fazla azaltabilir ve bu da ağırlığı büyük ölçüde azaltabilir Yaysız ağırlık, araç performansını etkilemez.
Bu benzersiz dövme tekerlek eloksal teknolojisi, geleneksel dökme jantla karşılaştırıldığında ağırlığı %38 oranında azaltabilir, böylece büyük boyutlu alüminyum alaşımlı jantın modifikasyonu aracın performansını etkilemez.

Hammadde T6-6061'dir (veya 6082 veya 6110), ana üretim süreci Dövme --- İplik --- Isıl işlem --- CNC ---- Toz boyadır.

Dövme tekerlek üretiminde on yıllık tecrübeye sahibiz, şekil ve performans tasarımı veya üretim sürecinin kalitesi ne olursa olsun, size çok tatmin edici ve rahat bir deneyim yaşatacağız.Yerel pazarın ihtiyaçlarına göre herhangi bir sipariş formu, kişiselleştirilmiş özelleştirme veya toplu satın alma hakkında bizimle görüşebilirsiniz ve sizinle işbirliği yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Soruşturmanızı ve işbirliğinizi dört gözle bekliyorum, teşekkürler!

Alüminyum alaşım jant dövme yöntemi aşağıdaki adımları içerir: S10, boşluğu ısıtmak ve boşluğu önceden ayarlanmış bir dövme sıcaklığına ısıtmak;S20, ısıtılmış boşluğu alt kalıp düzeneğinin ilk dövme istasyonuna yerleştirirken, Birinci dövme istasyonunun üst kalıbı ve alt kalıbı hizalanır ve aşağı doğru hareket ettirilir ve üst kalıp, Huff kalıp halkası ve alt kalıp birlikte çalışır. boşluğun ilk dövme işlemini gerçekleştirmek ve ilk dövme şekilli göbeği elde etmek için birbirlerine;S30 , Alt kalıp tertibatı, ikinci dövme istasyonunu üst kalıbın alt kısmına hareket ettirir, üst kalıp ve Huff kalıp halkası aşağı iner ve alt kalıpla birlikte çalışır ve ikinci dövme işlemi, birinci dövme göbek üzerinde gerçekleştirilir. ikinci dövme göbeği al

 

Alüminyum çubuk dövme işlemi aşağıdaki adımları içerir: alüminyum malzeme bir ısıtma fırınına konur, fırın sıcaklığı eriyene kadar ısıtılır, alüminyum çubuk eritilir, erimiş alüminyum sıvısı fırından çıkarılır ve bir kalıba dökülür. Alüminyum ile presleme için Sıvı soğutulduktan sonra, alüminyum sıvı bir alüminyum blok haline gelir, böylece soğutulmuş alüminyum blok kalıptan çıkarılır ve daha sonra alüminyum blok dövülür.Dövme, ısıtarak ve döverek yapılır., Tekrar tekrar, dövülmüş alüminyum bloğun kenarını çıkarın ve şekli onarın

 

Alüminyum alaşımlı jant dövme ısıtma cihazı bir taban içerir, tabanın üst kısmı montaj braketleri ile sabit bir şekilde monte edilir, tabanın üst kısmı iki montaj braketi arasına yerleştirilmiş bir besleme masası ile sabit bir şekilde monte edilir ve tabanın üst kısmı sabit bir şekilde monte edilir. Dövme tabla, besleme tablasının sağ tarafında bulunur, tabanın üst kısmı, dövme tablanın sağ tarafında bulunan boşaltma tablası ile sabit olarak monte edilir ve arka taraftaki montaj çerçevesi ile birlikte verilir. kurulum oluğu ve elektrikli vida çubuğu kurulum oluğuna sabit bir şekilde monte edilmiştir., elektrikli vidanın çıkış mili bir vida somunu ile dişli olarak bağlanmıştır.Otomobil alüminyum alaşımlı tekerlek göbeği dövme ısıtma cihazı, mevcut otomobil tekerlek göbeği ısıtma cihazının kullanımının elverişsiz olması ve personelin iş yükünün büyük olması sorununu çözer, bu da büyük ölçekli otomobil tekerlek göbeği üretimine elverişli değildir.Çevredeki personelin solunum sağlığını kolayca etkileyen koku gazı

 

Alüminyum külçeler için bir sürekli döküm cihazı benimsenmiştir, bunlara aşağıdakiler dahildir: bir erimiş alüminyum arıtma cihazı;erimiş alüminyumu almak için erimiş alüminyum arıtma cihazının erimiş alüminyum çıkışına bağlanan bir erimiş alüminyum taşıma teknesi;Taşıma teknesi;alüminyum sıvı şantından aşağı akan alüminyum sıvıyı almak için alüminyum sıvı şantı ile bağlantılı alüminyum külçe oluğu;alüminyum külçe teknesi taşıma cihazı, alüminyum külçe teknesi, alüminyum külçe teknesi taşıma cihazı üzerinde düzenlenmiştir. Alüminyum külçe tankı taşıma cihazına ve alüminyum sıvı akış bölücüye bağlı bir tahrik cihazı;alüminyum külçe tankından düşen alüminyumu bir külçe olarak almak için alüminyum külçe tankı taşıma cihazının altına düzenlenen bir alüminyum külçe konveyör bandı;alüminyum külçeyi soğutmak için soğutma suyu içeren bir su soğutma tankı;su soğutma tankına bağlı olan ve soğutma suyunu soğutabilen ve sirküle edebilen bir soğutma suyu sirkülatörü.Faydalı model cihazı, alüminyum külçenin sıcaklığını etkili bir şekilde azaltabilir, su soğutma tankındaki su büyük miktarda buhar üretmez ve döküm üretim hattındaki ortam sıcaklığı düşürülebilir.

 

Eloksal teknolojisine sahip hassas işleme T6 ısıl işlem dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
Ana Süreç
Malzeme Kesme, Malzeme Isıtma, Dövme, Isıl İşlem, Kumlama&Parlatma, CNC İşleme
Malzeme
Alüminyum, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik Pirinç, DC53 veya müşteri isteğine göre
Yüzey İşlem
Kumlama, Parlatma, Yüzey Pasivasyonu, Astar Boyama, Toz Boya, ED- Kaplama, Kromat Kaplama, Çinko Kaplama, Dakromat Kaplama, Son Boya
Başvuru
1. İnşaat: prekast beton için kaldırma ankrajları, küresel başlı ankrajlar
2. Otomotiv endüstrisi: piston, biyel kolları, kamlar, eksantrik milleri, krank milleri
3. Ağır makineler: Kaya kırıcı, ekskavatör parçaları
4. Enerji: Örs, sürgülü vana, kuyu başı kontrol EQP, kuyu başı EQP
5. Savunma: Siyah alıcı, alüminyum tetik korumaları ve alıcılar
6. Kamyon: Silindir kapakları, yağ karteri, debriyaj muhafazası, ön ve arka fren kaliperleri.
Işleme süreci
CNC İşleme / Tornalama / Frezeleme / Tornalama / Delme / Delme / Kılavuz Açma / Broşlama / Raybalama / Taşlama / Honlama vb.
İşleme Toleransı
0.005mm-0.01mm-0.1mm arası
Çizim Formatı
jpg/.pdf/.dxf/.dwg/.igs./.stp/x_t.vb
Test Makinası
CMM, Dijital Yükseklik Ölçer, Kumpas, Koordinat Ölçme Makinesi, Projektör Makinesi, Pürüzlülük Test Cihazı, Sertlik Test Cihazı vb.
sertifika ISO9001, CE, TUV, SGS veya üçüncü taraf tarafından test yapmanız için gereklilik olarak
Teslimat süresi Örnek için 10-15 gün,

Toplu sipariş için 35-40 gün

Paketleme Kontrplak palet, kontrplak kutu veya ihtiyacınıza göre
Kalite kontrol ISO9001 Sistemi ve PPAP Kalite kontrol belgeleri ile yürütülür
Hizmet Profesyonel tarafından sağlanan sıcak ve hızlı yanıt hizmeti

ABD, Avrupa, Japonya ve diğer ülke ve bölgelere ihracat konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip İhracat Satış Ekibi.

 

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantların Ekstra Ürün Açıklaması T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM

 

Çizimleri okumada doğru ve Teslimatta hızlı ve Tam boyut kontrolü ve %100 kalite kontrol ve OEM Hizmeti ve Sıkı malzeme denetimi ve Hızlı teklif ve teslim süresi garantisi
1. Ürün Adı: Kum Döküm tren tekerleği
2. Malzeme: Karbon Çelik, Alaşımlı Çelik, Paslanmaz Çelik, Gri demir, Sfero döküm, Yüksek Kromlu demir, Yüksek Manganezli çelik
3. Malzeme Standardı: ASTM,AISI,ASME,SAE,NF EN,DIN EN,ISO,,BS EN,SS,vb.
4. Öğeler: FOB Ningbo veya Şangay, Çin
5. Kurşun zamanı: 30~40 gün
6. Menşe yeri Maanshan, Çin
7. Spesifikasyon çizimleri için yazılım: PDF, Otomatik CAD, Solidworks, JPG, ProE, vb.
8. Ana üretim ekipmanları: Balmumu enjeksiyon, CNC makine merkezi, Torna, Freze makinesi, Delme makinesi, Sondaj Torna, Taşlama Makinesi, Isıl İşlem Fırını.
9. Isıl İşlem Makinesi: Hasır-Kayış-Fırın, Sementleme Söndürme Ocağı, Chamer Fırın, vb.
10. Yüzey İşlem: Soğuk/Sıcak Zn Kaplama, Kararma Tedavisi (Tuz Püskürtme Testi 48-96 saat), Ni Kaplama, Cr Kaplama, Püskürtme Astarı, Paslanma Önleyici Boya, Yüzey Boyası, Plastik Boya, Paslanma Önleyici Su Kaplı, Yağ Önleyici, vb.
11. Yüzey Isıl İşlemi: Orta Frekansta Söndürme, Yüksek Frekansta Söndürme ve Karbürleme ve Söndürme, Yağda Söndürme, Suda Söndürme, Normalleştirme, Temperleme, Tavlama, vb.
12. Boyut Muayenesi: Kaliperler,Yükseklik Laugue,Mikrometre Kumpaslar,İç Kaliper Göstergesi,Açı ve R Göstergesi,Üç koordinat ölçüm cihazı.
13. Verimlilik: 5000 adet / yıl
14. Ambalaj: Zorunlu tedavi veya diğer işlemlerden sonra ahşap paket
15. Madencilik ekipmanları, İnşaat ekipmanları, Tarım ekipmanları ve diğerleri için kullanıyorlar.
16. Ningbo, Çin'de hassas döküm, yatırım dökümü ve Kum dökümü yapıyoruz
17. İhracat Pazarları: Portekiz Gri Döküm parçalar;Amerika, ABD Amerika Birleşik Devletleri Gri Demir döküm parçalar;Kanada Gri Demir döküm parçalar;İngiltere Brezilya, İspanya Gri Demir döküm parçalar;Portekiz Gri Döküm parçalar;Portekiz Gri Döküm parçalar;İspanya Gri Demir döküm parçalar İspanya Espana Gri Demir döküm parçalar;Holand Gri Döküm parçalar Portekiz Gri Demir döküm parçalar;Danmark Gri Demir döküm parçalar Portekiz Gri Demir döküm parçalar;İspanya Gri Demir döküm parçalar

18. Gösterge ile kontrol edebiliriz:

 

Isıl İşlem Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar T6 Malzeme 0.01mm Tolerans ODM 0

 

İletişim bilgileri
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. kelly Wang

Tel: 008615215554137

Faks: 86-555-2842689

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)